• 2017 / 2018

      • szkolny

          • Aleksandra Józefiak

          • Wyróżnienie
          • wyróżnienie w Miejskim Konkursie „Szukamy następców Teodora Kalidego” w kategorii plastycznej · szkolny · 2017 / 2018
          • Wojciech Duda

          • III Miejsce
          • Miejski Konkurs „Szukamy następców Teodora Kalidego” w kategorii fotografii · szkolny · 2017 / 2018
          • Daria Sobera

          • Wyróżnienie
          • Miejski Konkurs „Szukamy następców Teodora Kalidego” w kategorii fotografii · szkolny · 2017 / 2018
          • Anna Kurzymska, Natalia Pontus

          • Kwalifikacje
          • zakwalifikowanie się do udziału w etapie diecezjalnym Olimpiady Teologii Katolickiej 2018 · szkolny · 2017 / 2018
          • Laura Olszewska

          • Wyróżnienie
          • wyróżnienie w Miejskim Konkursie „Szukamy następców Teodora Kalidego” w kategorii plastycznej · szkolny · 2017 / 2018
          • Vanessa Komendzińska

          • III Miejsce
          • III miejsce w Miejskim Konkursie „Szukamy następców Teodora Kalidego” w kategorii plastycznej · szkolny · 2017 / 2018
          • Patryk Wiśniewski

          • II Miejsce
          • II miejsce w XIX Miejskim Konkursie Piosenki Chrześcijańskiej „Starochorzowska Nutka” w kategorii gimnazjum · szkolny · 2017 / 2018
          • Mateusz Szewczyk

          • I Miejsce
          • XV Miejskim Konkursie Scrabble · szkolny · 2017 / 2018
          • Martyna Gajda

          • Wyróżnienie
          • XV Miejskim Konkursie Scrabble · szkolny · 2017 / 2018
          • Wiktoria Biegun

          • III Miejsce
          • III miejsce w konkursie fotograficznym „Pamiętamy” zorganizowanym przez MDK w Chorzowie · szkolny · 2017 / 2018
          • Piotr Badaczewski

          • I Miejsce
          • I miejsce w konkursie fotograficznym „Pamiętamy” zorganizowanym przez MDK w Chorzowie · szkolny · 2017 / 2018
          • Piotr Badaczewski

          • Laureat
          • laureat konkursu „Przyroda ojczysta” zorganizowanego przez Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego · szkolny · 2017 / 2018
          • Beata Oździńska

          • II Etap
          • zakwalifikowanie się do II etapu ogólnopolskiego konkursu „Wszczep sobie zdrowie” · szkolny · 2017 / 2018
          • Martyna Gajda, Antoni Sobisz

          • IV Miejsce
          • IV miejsce w VIII Miejskim Konkursie Frazeologicznym „Z przymrużeniem oka” · szkolny · 2017 / 2018
      • klasowy

          • Dominika Liszewska, Sara Liszewska

          • II Miejsce
          • II miejsce w XIX Miejskim Konkursie Piosenki Chrześcijańskiej „Starochorzowska Nutka” w kategorii liceum · klasowy · 2017 / 2018
          • Jakub Biadacz

          • Wyróżnienie
          • wyróżnienie w Miejskim Konkursie „Szukamy następców Teodora Kalidego” w kategorii fotografii · klasowy · 2017 / 2018
      • 2016 / 2017

      • międzynarodowy

          • Mateusz Semba

          • III Miejsce
          • Międzynarodowy konkurs czytelniczy z języka angielskiego zatytułowanym The Master of Horror Will Help You Master Your English · międzynarodowy · 2016 / 2017
          • Arkadiusz Twardoch

          • wyróżnienie (I miejsce w powiecie)
          • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2017 · międzynarodowy · 2016 / 2017
          • Tadeusz Kwiecień

          • wyróżnienie (IV miejsce w powiecie)
          • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2017 · międzynarodowy · 2016 / 2017
      • krajowy

          • Wojciech Duda, Alicja Jadwiszczok, Magdalena Gosek, Oskar Śliwiński

          • I Miejsce
          • I miejsca OGÓLNOPOLSKIEJ VII edycji konkursu „Archiwum wspomnień JP 2” · krajowy · 2016 / 2017