• OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
        W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

         

         

        GIMNAZJUM 

        Język polski

        Natalia Poloczek, Natan Jędrzejczyk – III miejsce w VII Miejskim Konkursie Frazeologicznym „Z przymrużeniem oka”

         

        Natalia Poloczek   wyróżnienie w Miejskim Konkursie Poetyckim im. Haliny Kunysz
        Złotą Jesienną Chryzantemę

         Patrycja Szeliga – III miejsce w  XII Edycji  Międzygimnazjalnego  Konkursu  o Tytuł Gimnazjalnego Mistrza Ortografii

        Antoni Sobisz – finalista XVIII Rejonowego Konkursu Mitologicznego dla Młodzieży Gimnazjalnej

         Natalia Poloczek – II miejsce w  Miejskim Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej

        Natalia Pawlak, Bernadeta Marchewka – IV miejsce w Regionalnym Konkursie Czytelniczo – Filmowym

         Natalia Pawlak – III miejsce w  Miejskim Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej

         

        Język angielski

         

        Mateusz Kordacki  – finalista  konkursu Czwarte dyktando z języka angielskiego
        w Chorzowie 
        organizowane przez Centrum Helen Doron

         

        Język francuski

         

        Alicja Jadwiszczok – II miejsce w   Konkursie Piosenki Francuskiej

         

         Matematyka

         

        Arkadiusz Twardoch, Tadeusz Kwiecień – I miejsce w Rejonowym  Konkursie Mistrzowie Logiki

         Arkadiusz Twardoch    – wyróżnienie (I miejsce w powiecie) w międzynarodowym  konkursie Kangur Matematyczny 2017

        Tadeusz Kwiecień   – wyróżnienie (IV miejsce w powiecie) w międzynarodowym  konkursie Kangur Matematyczny 2017

         

         Muzyka

         

        Zespół wokalny Ad Libitum ( Weronika Schmidt, Dominika Liszewska, Wiktoria Okońska, Patryk Wiśniewski, Cezary Michalski) – II miejsce w XVIII Festiwalu Piosenki Chrześcijańskiej „Starochorzowska Nutka

         

         Plastyka

         

        Natalia Poloczek, Natan Jędrzejczyk – Laureaci Konkursu plastyczno–literackiego
        w ramach akcji „Zachowaj Trzeźwy Umysł”

           

        Wychowanie fizyczne

         

        Dziewczęta drużynowo (Alicja Jadwiszczok, Wiktoria Wołczańska, Daria Janus) – III miejsce w  Mistrzostwach Chorzowa w biegu na orientację

        Alicja Jadwiszczok – II miejsce w  Mistrzostwach Chorzowa w biegu na orientację

        Drużynowo (Daria Janus, Wojciech Duda, Adam Zawistowski) – II miejsce w  Zawodach Badmintonowych w  Chorzowie

         

        Klub filmowy „Wiatrak”

         

        Wojciech Duda, Alicja Jadwiszczok, Magdalena Gosek,  Oskar Śliwiński) – laureaci I miejsca OGÓLNOPOLSKIEJ VII edycji konkursu „Archiwum wspomnień JP 2” organizowanego przez Instytut Papieża Jana Pawła II

         

        Fotografia

         

        Karolina Kaczmarczyk – Grand Prix w miejskim konkursie fotograficznym „Na tropie wiosny”

         

        Karolina Kaczmarczyk – I miejsce   w konkursie fotograficznym „Wiosna wokół nas” zorganizowanym w ramach IV Regionalnej Dziecięco – Młodzieżowej Konferencji Naukowej Ptaki i inne zwierzaki w mieście

         

        Scrabble

         

        Mateusz Szewczyk – I miejsce w XIV Turnieju Scrabble Szkół Miasta Chorzowa
        w kategorii gimnazjum

         

         

        LICEUM

         

         Język polski

         

        Rafał Kiedrowski  –  wyróżnienie w Wojewódzkim  konkursie „Towary Liryczne Agnieszki Osieckiej” w kategorii recytacja

         

         Język angielski

         

        Mateusz Semba  –  III miejsce  w Międzynarodowym konkursie czytelniczym z języka angielskiego zatytułowanym The Master of Horror Will Help You Master Your English

         

        Język francuski

         

        Sara Liszewska – II miejsce w   Konkursie Piosenki Francuskiej

         

         Język włoski

         

        Aleksandra Kulikowska – I miejsce  w   Konkursie wiedzy o Włoszech

        Anna Domańska – III miejsce  w   Konkursie wiedzy o Włoszech

         

         Przedsiębiorczość

         

        Jolanta Sajkiewicz, Aleksandra Ząbek  –  I miejsce   w I edycji Miejskiej Gry Symulacyjnej  „Chłopska Szkoła Biznesu”

         

         Geografia

         

        Mateusz Semba – I miejsce  w   Konkursie literackim Ptaki i inne zwierzaki wiosna budzi do życia

         

         Historia

         

        Łukasz Długosz  –   Laureat  II edycji Klasówki powstańczej – Kraków

         

         Plastyka

         

        Jolanta Sajkiewicz     I miejsce w Konkursie Wielkanocnym w kategorii Pisanka

         

         Religia 

         

        Paulina Dulko –     III miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej

         

        Wychowanie fizyczne

         

        Robert Wrzalik, Tomasz Kubina, Kamil Skudlik – I miejsce (etap rejonowy) w zawodach sportowo – obronnych „Sprawni jak żołnierze

         

        Natalia Pontus, Oliwia Józefowska, Kinga Maicherczyk  III miejsce  w Wojewódzkich zawodach sportowo – obronnych „Sprawni jak żołnierze”

         

        Natalia Pontus, Oliwia Józefowska, Kinga Maicherczyk, Sara Liszewska)  I miejsce
        Rejonowych zawodach sportowo – obronnych „Sprawni jak żołnierze”

         

        Chłopcy drużynowo (Tomasz Kubina, Robert Wrzalik, Kamil Skudlik) – II miejsce
        w Rejonowych  Zawodach Strzeleckich „Srebrne muszkiety

        Chłopcy drużynowo (Maciej Granat, Mateusz Sitarz, Kamil Skudlik, Tomasz Kubina) –
        II miejsce w Mistrzostwach Chorzowa w  biegu na orientację

        Natalia Pontus, Robert Wrzalik, Kamil Skudlik – III miejsce  w Wojewódzkich Mistrzostwach Młodzieżowych Służby Ruchu Drogowego

         

         Fotografia

         

        Wanessa Dziemiera – III miejsce w Konkursie Fotograficznym „Pamiętamy” Teologia

         

         Surowce wtórne

         

        III miejsce w Miejskim Konkursie na największą liczbę zebranych baterii

         

        Szachy

         

        Mateusz Chabrowski  –  I miejsce o Puchar Prezydenta Miasta Chorzowa w Turnieju Szachowym

         

        Drużynowo (Mateusz Chabrowski, BartłomiejTyszka, Łukasz Długosz)  III miejsce o Puchar Prezydenta Miasta Chorzowa w Turnieju Szachowym

        OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
        W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

         

        GIMNAZJUM 

         

        Język polski

         

        Natalia Poloczek   wyróżnienie w XIV Miejskim Konkursie Poetyckim im. Haliny Kunysz

        o  Złotą Jesienną Chryzantemę

        Opiekun mgr Marzena Żylwis

         

        Scrabble

         

        Kacper Skrzypek – III miejsce w XIII Turnieju Scrabble Szkół Miasta Chorzowa w kategorii gimnazjum
        Opiekun mgr Barbara Bugdoł

         

         

        Weronika Czajkowska –wyróżnienie miejsce w XIII Turnieju Scrabble Szkół Miasta Chorzowa w kategorii gimnazjum
        Opiekun mgr Barbara Bugdoł

         

        Szachy

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

        Wiktor Witkowski – I miejsce w Mistrzostwach Chorzowa Gimnazjów w Turnieju Szachowym

        Opiekun mgr Grzegorz Mach

         

         Oktawian Kaczmarek, Mateusz Chabrowski, Kamil Rozwałka- I miejsce
        w Mistrzostwach Chorzowa Gimnazjów w  Turnieju Szachowym

        Opiekun mgr Grzegorz Mach

         

        Wiktor Witkowski, Mateusz Chabrowski, Rafał Kwiecień – II miejsce w Szachowej Lidze  Szkół Chorzowa o Puchar Prezydenta Miasta

        Opiekun mgr Grzegorz Mach

         

        Sport

         

         Dziewczęta drużynowo – III miejsce w rozgrywkach miejskich w piłce ręcznej w Chorzowie

        Opiekun mgr Artur Zwierzyński

         

        Chłopcy drużynowo – awans do finału miejskiego w koszykówce

        Opiekun mgr Artur Zwierzyński

         

        Mateusz Maciążek – II miejsce w piłce palantowej w Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce

        Opiekun mgr  Robert Wyrębak

         

        Mateusz Stempiński – II miejsce w skoku wzwyż w Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce

        Opiekun mgr  Robert Wyrębak

         

        Natalia Stopyra – I miejsce w biegu na 300 m w Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce

        Opiekun mgr  Robert Wyrębak

         

        Wiktoria Wołczańska – III miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce

        Opiekun mgr  Robert Wyrębak

         

        Klaudia Krawczyńska – II miejsce w biegu na 100 m w Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce

        Opiekun mgr  Robert Wyrębak

         

        Dominika Poniatowska – III miejsce w skoku w dal w  Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce

        Opiekun mgr  Robert Wyrębak

         

        Muzyka

         

        Kamila Gwara – wyróżnienie  w XVII Miejskim Festiwalu Piosenki Chrześcijańskiej „Starochorzowska Nutka”

        Opiekun mgr Grażyna Widera

         

        Origami

         

        Julia Dworaczek – II miejsce w Miejskim Konkursie Origami „Ziemia nasza planeta
        w  technice origami”

        Opiekun mgr Zuzanna Różalska

         

        Dawid Kiszel – III miejsce w Miejskim Konkursie Origami „Ziemia nasza planeta
        w  technice origami”

        Opiekun mgr Zuzanna Różalska

         

        LICEUM

         

         Muzyka

         

        Oliwia Skop – I miejsce w XVII Miejskim Festiwalu Piosenki Chrześcijańskiej „Starochorzowska Nutka”

        Opiekun mgr Grażyna Widera

         

        Fotografia

         

        Wanessa Dziemiera – III miejsce w regionalnym konkursie fotograficznym „Pamiętamy…”

        Opiekun mgr Anna Gliga

        OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
        W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

         Język polski

         

        Paulina Kobryn – II miejsce w V Miejskim Konkursie Frazeologicznym „Z przymrużeniem oka”

        Opiekun mgr Aneta Nowak – Struk

         

        Wioletta Siatkowska – II miejsce w V Miejskim Konkursie Frazeologicznym
        „Z przymrużeniem oka”

        Opiekun mgr Aneta Nowak – Struk

         

        Natalia Poloczek   wyróżnienie w XIV Miejskim Konkursie Poetyckim im. Haliny Kunysz

        o  Złotą Jesienną Chryzantemę

        Opiekun mgr Aneta Nowak – Struk

         

        Anna Domańska, Wioletta Siatkowska, Paulina Pilarczyk, Paulina Kobryn, Mirosław Mlonek  IV miejsce w Konkursie Wiedzy Wszelakiej  OMNIBUS „Potyczki z Janem Kochanowskim”

        Opiekun mgr Ewa Łubkowska – Baszczak

         

        Plastyka

         

        Alicja Leśniak –laureatka Miejskiego Projektu  „Sztuka Kultury”

        Opiekun mgr Anna Chwapińska

         

        Teatr

         

         Anna Domańska, Sandra Matuszek, Jolanta Sajkiewicz, Natalia Lisoń, Robert Wrzalik  

         I miejsce w Konkursie „Potyczki teatralne z Janem z Czarnolasu”

        Opiekun mgr Aneta Nowak – Struk

         

         Scrabble

         

        Paulina Michałek – III miejsce w XII Turnieju Scrabble Szkół Miasta Chorzowa w kategorii gimnazjum

        Opiekun mgr Barbara Bugdoł

         

        Szachy

         

        Adam Kukulski, Wiktor Witkowski, Mateusz Chabrowski, Wiktoria Okońska –
        I miejsce w Mistrzostwach Chorzowa Gimnazjów w Szachach

        Opiekun mgr Grzegorz Mach

         

         

        Adam Kukulski, Wiktor Witkowski, Mateusz Chabrowski – III miejsce
        w Szachowej Lidze  Szkół Chorzowa o Puchar Prezydenta Miasta

        Opiekun mgr Grzegorz Mach

         

        Fotografia

         

        Jolanta Sajkiewicz – III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym „Moja podróż przez życie”

        Opiekun mgr Ewa Łubkowska – Baszczak

         

        Sport

         

        Przemysław Moszny, Adam Kukulski, Arkadiusz Szewczyk –  
        IV miejsce w Mistrzostwach Chorzowa Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym Chłopców w roku szkolnym 2014/15

        Opiekun mgr Robert Wyrębak

        OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

        w

        II SEMESTRZE

        ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

         

        Język polski

         

        Magdalena Nowacka – I miejsce w Międzygimnazjalnym  Konkursie o tytuł Gimnazjalnego Mistrza Ortografii

        Opiekun mgr Barbara Bugdoł

         

        Paulina Michałek – III miejsce w Międzygimnazjalnym  Konkursie o tytuł Gimnazjalnego Mistrza Ortografii

        Opiekun mgr Barbara Bugdoł

         

        Angelika Nowak – laureatka Regionalnego konkursu Literackiego pt.”Światło dla Polski XXII Tygodnia Ziemi”

        Opiekun  mgr Ewa Łubkowska – Baszczak

         

        Język francuski

         

        Magdalena Nowacka – II miejsce w konkursie „Śpiewamy po francusku”

        Opiekun mgr Bożena Miera

         

        Patrycja Ścigała – I miejsce w konkursie  plastycznym  „Francja w moich oczach”

        Opiekun mgr Bożena Miera

         

        Anna Domańska – II miejsce w konkursie  plastycznym  „Francja w moich oczach”

        Opiekun mgr Bożena Miera

         

        Oliwia Matusek – III miejsce w konkursie  plastycznym  „Francja w moich oczach”

        Opiekun mgr Bożena Miera

         

        Mateusz Skwara, Patryk Duś  – I miejsce w konkursie na  prezentację multimedialną „Frankofonia”

        Opiekun mgr Bożena Miera

         

        Język włoski

         

        Natalia Lisoń – I miejsce w konkursie pisemnym   „ La mia scuola ideale”

        Opiekun mgr Dorota Mazur

         

        Oliwia Matusek – II miejsce w Konkursie Międzyszkolnym Wiedzy o Włoszech

        Opiekun mgr Dorota Mazur

         

        Oliwia Matusek – III miejsce w konkursie miejskim „Co wiesz o Italii?”

        Opiekun mgr Dorota Mazur

         

        Bartosz Osmańczyk – I miejsce w  Konkursie Międzyszkolnym Wiedzy o Włoszech

        Opiekun mgr Dorota Mazur

         

        Bartosz Osmańczyk – III miejsce  w konkursie miejskim „Co wiesz o Italii?”

        Opiekun mgr Dorota Mazur

         

        Język angielski

         

        Mirosław Mlonek  – III miejsce  w  IX Regionalnym Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego

        Opiekun mgr Urszula Dukalska

         

        Mirosław Mlonek  – zakwalifikowanie się do II etapu  Olimpiady Języka Angielskiego

        Opiekun mgr Urszula Dukalska

         

        Paulina Pilarczyk  – wyróżnienie  w  IX Regionalnym Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego

        Opiekun mgr Urszula Dukalska

         

        Mateusz Skwara  – II miejsce  w  Szkolnym Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego

        Opiekun mgr Joanna Puszer

         

        Mateusz Skwara  – I miejsce  w  Szkolnym Konkursie  Języka Angielskiego „Read It Or Rue It”

        Opiekun mgr Joanna Puszer

         

        Kamil Rozwałka  – II miejsce  w  Szkolnym Konkursie  Języka Angielskiego „Read It Or Rue It”

        Opiekun mgr Joanna Puszer

         

        Patryk Duś – III miejsce  w  Szkolnym Konkursie  Języka Angielskiego „Read It Or Rue It”

        Opiekun mgr Joanna Puszer

         

        Matematyka

         

        Oliwia Matusek – tytuł Superfarmera w Rozgrywkach Superfarmer 2015

        Opiekun mgr Hanna Bialik

         

        Natalia Hildebrand  – I miejsce  w  Szkolnym Konkursie  „Rachmistrz liczby ∏”

        Opiekun mgr Agnieszka Iwanowska

         

         Paulina Kobryn – II miejsce  w  Szkolnym Konkursie  „Rachmistrz liczby ∏ ”

        Opiekun mgr Agnieszka Iwanowska

         

         Paweł Handzlik – III miejsce  w  Szkolnym Konkursie  „Rachmistrz liczby ∏”

        Opiekun mgr Agnieszka Iwanowska

         

         Paulina Kobryn – I miejsce  w  Szkolnym Konkursie  „  Plakat z liczbą ∏”

        Opiekun mgr Agnieszka Iwanowska

         

        Katarzyna Pisarczyk – II miejsce  w  Szkolnym Konkursie  „  Plakat z liczbą ∏”

        Opiekun mgr Agnieszka Iwanowska

         

        Bartłomiej Mańka – III miejsce  w  Szkolnym Konkursie  „  Plakat z liczbą ∏”

        Opiekun mgr Agnieszka Iwanowska

         

         Sandra Grzywacz– I miejsce  w  Szkolnym Konkursie  „  Wyraz z liczbą ∏”

        Opiekun mgr Agnieszka Iwanowska

        Sandra Mrowiec- II miejsce  w  Szkolnym Konkursie  „  Wyraz z liczbą ∏”

        Opiekun mgr Agnieszka Iwanowska

         

        Paulina Kobryn – III miejsce  w  Szkolnym Konkursie  „  Wyraz z liczbą ∏”

        Opiekun mgr Agnieszka Iwanowska

         

        Muzyka

         

        Kamila Gwara – III miejsce w Miejskim Konkursie „ Solo i w duecie”

        Opiekun mgr Grażyna Widera

         

        Plastyka

         

        Piotr Zioła –  II miejsce w XII edycji Konkursu Plastycznego Sport pod hasłem : „Piłka
        w grze”

        Opiekun mgr Anna Chwapińska

         

        Patrycja Ścigała –  tytuł Grand Prix w Międzyszkolnym Plenerze Malarsko – Fotograficznym w Parku Śląskim

        Opiekun mgr Anna Chwapińska

         

        Angelika Chudzicka –  wyróżnienie w Międzyszkolnym Plenerze Malarsko – Fotograficznym w Parku Śląskim

        Opiekun mgr Anna Chwapińska

         

        Fotografia

         

        Oliwia Matusek – I miejsce w  Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym „Zaraź nas swoją pasją”

        Opiekun mgr inż. Grażyna Ormiańska

         

         Sport

         

        Anna Kurzymska, Anna Domańska, Oliwia Matusek – I miejsce w miejskich  zawodach sportowo- obronnych „Sprawni jak żołnierze”

        Opiekun mgr Artur Zwierzyński

         

        Robert Wrzalik, Piotr Zioła, Oktawian Kaczmarek  –  I miejsce w miejskich  zawodach sportowo- obronnych „Sprawni jak żołnierze”

        Opiekun mgr Artur Zwierzyński

         

        Adrian Gajda, Mirosław Mlonek, Bartłomiej Mańka  –  II  miejsce w miejskich  zawodach sportowo- obronnych „Sprawni jak żołnierze”

        Opiekun mgr Artur Zwierzyński

         

        Mateusz Myrcik, Przemysław Chwałkowski, Dawid Księżyk  – V I  miejsce w miejskich  zawodach sportowo- obronnych „Sprawni jak żołnierze”

        Opiekun mgr Artur Zwierzyński

         

        Przemysław Moszny, Arkadiusz Szewczyk –  I  miejsce w miejskich  zawodach
        w badmintonie

        Opiekun mgr Robert Wyrębak

         

        Bartłomiej Mańka, Patryk Kempa, Adrian Gajda, Dawid Księżyk – II  miejsce
        w sztafecie tzw. szwedzkiej

        Opiekun mgr Robert Wyrębak

         

        Sara Sosnica –  III  miejsce w indywidualnych Mistrzostwach Chorzowa o Puchar Prezydenta Miasta

        Opiekun mgr Robert Wyrębak

         

        Przemysław Moszny –  III  miejsce w indywidualnych Mistrzostwach Chorzowa o Puchar Prezydenta Miasta

        Opiekun mgr Robert Wyrębak

         

        Gimnazjum nr 3 drużynowo –  II  miejsce w Mistrzostwach Chorzowa o Puchar Prezydenta Miasta

        Opiekun mgr Robert Wyrębak

         

         

        OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
        W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

         

        GIMNAZJUM

         

        Język polski

         

        Paulina Kobryn – II miejsce w IV Miejskim Konkursie Frazeologicznym „Z przymrużeniem oka”

        Opiekun mgr Aneta Nowak – Struk

         

        Wioletta Siatkowska – II miejsce w IV Miejskim Konkursie Frazeologicznym
        „Z przymrużeniem oka”

        Opiekun mgr Aneta Nowak – Struk

         

        Dorota Serebrowska – wyróżnienie w IV Miejskim Konkursie Frazeologicznym
        „Z przymrużeniem oka”

        Opiekun mgr Barbara Bugdoł

         

        Wiktoria Nowak – wyróżnienie w IV Miejskim Konkursie Frazeologicznym
        „Z przymrużeniem oka”

        Opiekun mgr Barbara Bugdoł

         

        Sandra Mrowiec  wyróżnienie w XIII Miejskim Konkursie Poetyckim im. Haliny Kunysz o Złotą Jesienną Chryzantemę
        Opiekun mgr Barbara Bugdoł

         

        Język angielski

         

        Mirosław Mlonek – zakwalifikował się do II etapu w Olimpiadzie Języka Angielskiego dla Gimnazjów
        Opiekun mgr Urszula Dukalska

         

        Drużynowo 2b i 1a  – I miejsce w Rejonowym Konkursie Świątecznym Języka Angielskiego
        Opiekun mgr Urszula Dukalska

         

        Matematyka

         

        Daria Gwara – zakwalifikowała się do II etapu Miejskiego konkursu Przedmiotów Ścisłych
        Opiekun mgr Hanna Bialik

         

        Anna Domańska – zakwalifikowała się do II etapu Miejskiego konkursu Przedmiotów Ścisłych
        Opiekun mgr Hanna Bialik

         

        Muzyka

         

        Oliwia Skop – I miejsce w Konkursie Chrześcijańskiej Piosenki „Starochorzowska Nutka”

        Opiekun mgr Grażyna Widera

         

        Teatr

         

        Grupa teatralna „Gwardia Kornela GK ” w składzie: Mateusz Brzycki oraz  uczennice i uczniowie klas artystycznych Karolina Boryczka, Julia Bubel, Anna Domańska, Sandra Matuszek, Jolanta Sajkiewicz, Nicolas Anielski, Daria Gwara – II miejsce w Miejskim Konkursie Małych Form Teatralnych na Inscenizację o Tematyce Wychowawczo- Profilaktycznej

        Opiekun mgr Aneta Nowak – Struk

         

        Plastyka

         

        Klaudia Gądek – I miejsce w konkursie plastycznym „Koń to …”zorganizowanym
        w ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

        Opiekun mgr Beata Staczewska

         

        Anna Trąd – I miejsce w konkursie plastycznym „Koń to …”zorganizowanym w ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

        Opiekun mgr Beata Staczewska

         

        Wioletta Stolarczyk – II miejsce w konkursie plastycznym „Koń to …”zorganizowanym
        w ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

        Opiekun mgr Beata Staczewska

         

        Michał Kogut – III miejsce w konkursie plastycznym „Koń to …”zorganizowanym
        w ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

        Opiekun mgr Beata Staczewska

         

        Mirosław Kogut – III miejsce w konkursie plastycznym „Koń to …”zorganizowanym
        w ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

        Opiekun mgr Beata Staczewska

         

        Sebastian Skrzypiec – III miejsce w konkursie plastycznym „Koń to …”zorganizowanym
        w ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

        Opiekun mgr Beata Staczewska

         

        Scrabble

         

         Paulina Michałek – II miejsce w XI Turnieju Scrabble Szkół Miasta Chorzowa w kategorii gimnazjum
        Opiekun mgr Barbara Bugdoł

         

        Łukasz Długosz – III miejsce w XI Turnieju Scrabble Szkół Miasta Chorzowa w kategorii gimnazjum
        Opiekun mgr Barbara Bugdoł

         

        Sara Liszewska – wyróżnienie w XI Turnieju Scrabble Szkół Miasta Chorzowa w kategorii gimnazjum
        Opiekun mgr Barbara Bugdoł

         

         ORIGAMI

         

        Mateusz Chabrowski – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „ Świąteczne Origami”

        Opiekun mgr Zuzanna Różalska

         

         Sport

         

        Dominik Stefanowski, Marcin Watras, Dawid  Gągorowski, Marcin Brożyna – II miejsce w Mistrzostwach Chorzowa Szkół Gimnazjalnych w Biegach Łyżwiarskich w roku szkolnym 2013/14

        Opiekun mgr Robert Wyrębak

         

        Marcin Serebrowski, Przemysław Moszny, Michał Korzeniewski, Denis Sośnica – III miejsce w Mistrzostwach Chorzowa Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym Chłopców w roku szkolnym 2013/14

        Opiekun mgr Robert Wyrębak

         

        Klasy 1a, 1b, 1c – I miejsce za kibicowanie w I etapie programu: ”Bezpiecznie kibicuję, mądrze dopinguję”

        Opiekun mgr Robert Wyrębak

        mgr Ilona Piecuch

        mgr Artur Zwierzyński

         

        GIMNAZJADA

         

        Opiekunowie mgr Robert Wyrębak

        mgr Artur Zwierzyński

         

        Rocznik 1998

         

        Dominik Stefanowski – V miejsce  w biegu na  100 m

         

        Dawid Gągorowski –VI  miejsce w biegu na  300 m

         

        Denis Sośnica – VII  miejsce  w biegu na  1000 m

         

        Michał Korzeniewski- VI miejsce w  pchnięciu kulą

         

        Norbert Paduch – IV miejsce  w skoku wzwyż

         

        Weronika Pyka – I miejsce w skoku w dal

         

        Michał Knapik  – II miejsce w skoku w dal

         

        Rocznik 1999

         

         Daniel Kieszkowski – II miejsce w biegu na 100m

         

        Paweł Kasprzak – IX miejsce w biegu na 1000m

         

         Paulina Iwaniuk – III miejsce w skoku w dal

         

         Patryk Kempa – V miejsce w skoku w dal

         

        Michał Matuszczyk – VI miejsce w skoku wzwyż

         

        Jakub Ofiarowicz – IV miejsce w pchnięciu kulą

         

        Rocznik 2000

         

        Agnieszka Rabenda – VI miejsce w biegu na 100 m

         

        Dominika Poniatowska – X miejsce w biegu na 100 m

         

        Roksana Wypchoł – VII miejsce w biegu na 300 m

         

        Sebastian Hong – XI miejsce w biegu na 100 m

         

        Przemysław Moszny – XI miejsce w biegu na 300 m

         

        Dawid Puszko – VII miejsce w biegu na 1000 m

         

        Sławomir Brzeski – VI miejsce w skoku w dal

         

        Daria Pichlak – XI  miejsce w skoku w dal

         

        Roksana Isztok – VII miejsce w rzucie piłeczką palantową

         

        Dawid Księżyk –I miejsce w rzucie piłeczką palantową

         

         LICEUM

         

        Scrabble

         

        Aleksandra Kłobus – I miejsce w XI Turnieju Scrabble Szkół Miasta Chorzowa w kategorii szkoły ponadgimnazjalne

        Opiekun mgr Barbara Bugdoł

         

        Klaudia Gądek – III miejsce w XI Turnieju Scrabble Szkół Miasta Chorzowa w kategorii szkoły ponadgimnazjalne

        Opiekun mgr Barbara Bugdoł

         

         

        Irena Hajda  – wyróżnienie w XI Turnieju Scrabble Szkół Miasta Chorzowa w kategorii szkoły ponadgimnazjalne

        Opiekun mgr Barbara Bugdoł

         

        Sport

         

        Adrianna Stokłosa – I miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Policyjnych w Biegach Przełajowych

        Opiekun mgr Bronisława Janiszewska

        Adrianna Stokłosa – III miejsce w Mistrzostwach Chorzowa w Lekkoatletyce na 600 m

        Opiekun mgr Bronisława Janiszewska

        Drużynowo Chłopcy– II miejsce w Turnieju Barbórkowym w piłce siatkowej

        Opiekun mgr Bronisława Janiszewska

        mgr  Artur Zwierzyński

        Drużynowo Chłopcy– III miejsce w Turnieju Barbórkowym w piłce nożnej

        Opiekun mgr Bronisława Janiszewska

        mgr  Artur Zwierzyński

        Drużynowo  Dziewczęta – III miejsce w Chorzowskich Zawodach Miejskich w  piłce ręcznej Opiekun mgr Bronisława Janiszewska

        mgr  Artur Zwierzyński

         

         

        OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
        W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

         

        Teatr, Poezja, J.Polski

        • II miejsce Darii Gwary W Miejskich Eliminacjach Konkursu Recytatorskiego ,,Mały OKR 2013’’w kategorii recytacji
        • Wyróżnienie dla Dagmary Pyzik w kategorii poezji śpiewanej
        • Paulina Michałek 1c- wyróżnienie w konkursie dla dzieci i młodzieży chorzowskich szkół ,,Moja i twoja nadzieja pozwoli uczynić dziś cuda ‘
        • Daria Gwara 2a- II miejsce w XIV Miejskim Konkursie ,,Miłość niejedno ma imię”
        • Daria Gwara 2a- II miejsce w Miejskich Eliminacjach Regionalnych Konkursu
        • Recytatorskiego dla szkół podstawowych i gimnazjów ,,Mały OKR 2013 ‘’
        • Daria Gwara 2a-III miejsce w VIII edycji Międzygimnazjalnego konkursu o tytuł Gimnazjum Mistrza ortografii
        • Dagmara Pyzik 2a – wyróżnienie w Miejskich Eliminacjach Regionalnych Konkursu Recytatorskiego dla szkół podstawowych gimnazjów ,, Mały OKR 2013 ‘’
        • Małgorzata Molka 2a – II miejsce w XVIII Turnieju Aktorskim Małgorzata Molka 2a – II miejsce w XVIII Turnieju Aktorskim

        HISTORIA

        • Sandra Matuszczyk – I miejsce w IX Edycji Wojewódzkiego Konkursu dla dzieci i młodzieży
          „ Śląsk- moja mama ojczyzna ‘’

        MATEMATYKA

        • Dorota Serebrowska – II miejsce w I etapie Miejskiego Konkursu Przedmiotów Ścisłych dla uczniów Gimnazjum w Chorzowie
        • Dariusz Rojek 3b – wyróżnienie w Miejskim Konkursie „ Z fizyką za Pan brat ’’

        MUZYKA

        • Oliwia Skop II miejsce – IX Przegląd Wokalny „ SOLO I DUECIE’’
        • Dagmara Pyzik – wyróżnienia IX Przegląd Wokalny „ SOLO I DUECIE’’
        • Oliwia Skop III miejsce Wojewódzki Festiwal ,, Europejskie Kolędowanie ‘’
        • Dagmara Pyzik – I miejsce w konkursie piosenki w języku obcym w IX miejskim Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej
        • Dagmara Pyzik – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek
        • „ Święta Bożego Narodzenia ‘’
        • Dagmara Pyzik 2a- I miejsce w Miejskim Konkursie Kolęd i Pastorałek
        • Oliwia Skop 3c III miejsce w XIV Miejskim Festiwalu Piosenki Chrześcijanskiej

        „ Starochorzowska Nuta ‘’

        • Oliwia Skop 3c 3c III miejsce w Konkursie Piosenki Chrześcijanskiej

        SCRABBLE

        • Klaudia Gądek – I miejsce w Miejskim Konkursie Scrabble 2012
        • Magdalena Ozga- III miejsce w Miejskim Konkursie Scrabble 2012
        • Irena Hajda – VI miejsce w Miejskim Konkursie Scrabble 2012

        ORGIAMI

        • Zuzanna Bocheńska, Irena Hajda, Wioletta Siatkowska – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie ,,Świąteczne Orgiami’’

         

        RELIGIA

        • Karolina Boryczko, Sandra Matuszek – kwalifikacja do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego.

        Sandra Mrowiec – I miejsce w konkursie literackim ,,Całe stworzenie chwali Boga”

        JĘZYKI OBCE

        • Łukasz Szczepański 3c – I miejsce w Miejskim Konkursie Multimedialnym ,,Deutschland – das Wunderland”
        • Mirosław Mlonek 1b – V miejsce w Konkursie Języka Angielskiego podczas XIV Rejonowego Tygodnia Języków Obcych
        • Łukasz Szczepański 3c – V miejsce w Konkursie Języka Angielskiego podczas XIV Rejonowego Tygodnia Języków Obcych
        • Patrycja Pilarczyk 3c – V miejsce w Konkursie Języka Angielskiego podczas XIV Rejonowego Tygodnia Języków Obcych
        • Daria Gwara , Mateusz Gzel , Klaudia Prokura 2a – II miejsce w konkursie ,, Najciekawsze budowle świata” zorganizowanym przez Gimnazjum nr 10 w ramach XIV Rejonowego Tygodnia Języków Obcych
        • Dagmara Pyzik 2a – I miejsce w Miejskim Konkursie ,,Śpiewamy po francusku”

        PLASTYKA

        • Dagmara Pyzik 2a – wyróżnienie w X edycji \miejskiego Konkursu Plastycznego ,, Sport ‘’ pod hasłem ,,Polacy – mistrzowie sportu ‘’
        • Dagmara Pyzik, Daria gwara, Klaudia Proskura – wyróżnienie w ramach Międzyszkolnego Pleneru plastyczno – fotograficznego w Ogrodzie Zoologicznym

        SPORT

        • Cezary Gawryszewski 2b – III miejsce w Mistrzostwach Chorzowa Gimnazjalistów w Piłce Nożnej Chłopców
        • Dominik Ditman, Damian Szklanny, Sebastian Szyroki, Michał Sroka, Michał Suchanek, Grzegorz Kańtoch 3c – III miejsce w Mistrzostwach Chorzowa Gimnazjów w Piłce Nożnej Chłopców w klasyfikacji drużynowej
        • Adrian Bochański, Dawid Gągorowski, Michał Korzeniewski, Denis Sosnica, Dominik Stefanowski 2c – III miejsce w Mistrzostwach Chorzowa Gimnazjów w Piłce Nożnej chłopców w klasyfikacji drużynowej
        • Marcin Watras 2a – III miejsce w Mistrzostwach Chorzowa Gimnazjów w Biegach Łyżwiarskich
        • Dawid Gągorowski, Kamil Pytloch , Dominik Stefanowski 2c – III miejsce w Mistrzostwach Chorzowa Gimnazjów w Biegach Łyżwiarskich w klasyfikacji drużynowej
        • Klaudia Gądek 3a- III miejsce w Mistrzostwach Chorzowa w Szachach Szkół Gimnazjalnych w kategorii dziewcząt
        • Magdalena Ozga 3a – III miejsce w Mistrzostwach Chorzowa w Szachach Szkół Gimnazjalnych w kategorii dziewcząt
        • Dorota Serebrowska 2c – III miejsce w IX Indywidualnych Mistrzostwach Chorzowa Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym o Puchar Prezydenta Miasta Chorzów
        • Marcin Serebrowski 2c – III miejsce w IX Indywidualnych Mistrzostwach Chorzowa Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym o Puchar Prezydenta Miasta Chorzów
        • Dominik Brjer 2a – III miejsce w Mistrzostwach Chorzowa Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym Chłopców w klasyfikacji drużynowej
        • Dorota Serebrowska 2c – I miejsce w Mistrzostwach Chorzowa Gimnazjów w Badmintonie Dziewcząt w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej
        • Adrian Bochański, Denis Sosnica 2c – II miejsce w Mistrzostwach Chorzowa Gimnazjów w Badmintonie Chłopców w klasyfikacji drużynowej
        • Grzegorz Kańtoch 3c – I miejsce w konkursie ,,I ty możesz zostać policjantem”
        • Michał Suchanek 3c – II miejsce w konkursie ,,I ty możesz zostać policjantem”

         

         

        OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
        W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

         

        Matematyka

         

        Nicol Kuberska – Mistrz  Gimnazjum w szkolnym konkursie Mistrz Liczby Pi

        Opiekun mgr Agnieszka Iwanowska

         

        Adrianna  Stokłosa – Mistrz  Gimnazjum w szkolnym konkursie Mistrz Liczby Pi

        Opiekun mgr Agnieszka Iwanowska

         

        Marcin Serebrowski – I miejsce w szkolnym Konkursie na Rachmistrza

        Opiekun mgr Agnieszka Iwanowska

         

        Barbara Nowakowska – II miejsce w szkolnym Konkursie na Rachmistrza

        Opiekun mgr Agnieszka Iwanowska

         

        Karolina Bigda – III miejsce w szkolnym Konkursie na Rachmistrza

        Opiekun mgr Agnieszka Iwanowska

         

        Aleksandra Klimarz – I miejsce w szkolnym Konkursie na najsmaczniejszą
        i najoryginalniejszą liczbę Pi

        Opiekun mgr Agnieszka Iwanowska

         

        Klaudia Panek – I miejsce w szkolnym Konkursie na najsmaczniejszą i najoryginalniejszą liczbę Pi

        Opiekun mgr Agnieszka Iwanowska

         

        Irena Hajda –  I miejsce w szkolnym Konkursie na najsmaczniejszą i najoryginalniejszą liczbę Pi

        Opiekun mgr Agnieszka Iwanowska

        Konkurs fotograficzny

         Katarzyna Wojczyk – wyróżnienie w konkursie „Na tropach wiosny”

        Opiekun mgr Ewa

        Łubkowska – Baszczak

        Dawid Tumala – wyróżnienie w konkursie „Na tropach wiosny”

        Opiekun mgr Ewa

        Łubkowska – Baszczak

         

        Sport

         

        Marcin Serebrowski , Adrian Bochański, Michał Korzeniewski – III miejsce
        w badmintonie

        Opiekun mgr Robert Wyrębak

        Denis Sośnica, Marcin Serebrowski, Dawid Gągorowski, Adrian Bochański – V miejsce w klasyfikacji drużynowej w VIII Mistrzostwach Chorzowa w tenisie stołowym o Puchar Prezydenta Miasta

        Opiekun mgr Robert Wyrębak

         

        Marcin Serebrowski, Denis Sośnica, Michał Korzeniewski – VI miejsce w drużynowych Mistrzostwach Chorzowa Szkół Gimnazjalnych w tenisie stołowym

        Opiekun mgr Robert Wyrębak

         

        Dominik Stefanowski, Adrian Bochański, Dawid Gągorowski, Michał Korzeniewski, Denis Sośnica, Cezary Gawryszewski, Michał Knapik, Dariusz Nimptszke – I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej rocznika 1990-1999 organizowanym przez Towarzystwo Sportowe AKS

        Opiekun mgr Robert Wyrębak

         

        Dominik Ditman, Dominik Stefanowski, Damian Szklany, Michał Sroka, Sebastian Szyroki, Grzegorz Kańtoch, Michał Korzeniewski, Adrian Bochański, Denis Sośnica, Dawid Gągorowski – II miejsce w finale Turnieju Piłki Nożnej w ramach programu „Bezpiecznie kibicuję – mądrze dopinguję – młody kibic”

        Opiekun mgr Robert Wyrębak

           Język polski

        Dagmara Pyzik – wyróżnienie w XIII Miejskim Konkursie Recytatorskim dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów „Miłość niejedno ma imię”

        Opiekun mgr Aneta Nowak

        Daria Gwara – II miejsce w Miejskich Eliminacjach do Regionalnego Konkursu Recytatorskiego dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów „Mały OKR 2012”

        Opiekun mgr Aneta Nowak

        Historia

         Mirosław Kogut – I miejsce w konkursie plastycznym  międzyszkolnym „Narysuj mi swój Camelot”

        Opiekun mgr Ilona Śmigielska

        Daria Gwara – I miejsce w szkolnym konkursie  wiedzy  „Śladami pierwszych cywilizacji”

        Opiekun mgr Ilona Śmigielska

        Daria Gwara, Dagmara Pyzik, Radosław Majza, Zuzanna Klement, Magdalena Ozga, Michelle  Mroskiowiak – zdobycie odznaki PTTK „Znam Chorzów”

        Opiekun mgr Ilona Śmigielska

        Muzyka

        Dagmara Pyzik – wyróżnienie w VIII Przeglądzie Wokalnym „Solo i w duecie” organizowanym przez MDK Lompy w Chorzowie

        Opiekun mgr Grażyna Widera

        Plastyka

        Adam Mośny – wyróżnienie honorowe za udział w plenerze malarskim „Sielskie Klimaty”

        Opiekun mgr Anna Chwapińska

         

        Zuzanna Bocheńska – wyróżnienie w miejskim konkursie „2012 – od Euro
        do Londynu”

        Opiekun mgr Anna Chwapińska

        Sport

         Drużynowo Dzieczęta – III miejsce w mieście w piłce siatkowej

        Opiekun mgr Bronisława Janiszewska

         

        Dominik Ditman – finalista konkursu „Wiedzy o Euro”

        Opiekun mgr Robert Wyrębak

        Muzyka

         

        Oliwia Skop – I miejsce w Konkursie Chrześcijańskiej Piosenki „Starochorzowska Nutka”

        Opiekun mgr Grażyna Widera

         

        Oliwia Skop – II miejsce w IX Miejskim Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej

        Opiekun mgr Urszula Dukalska

         

        Dagmara Pyzik – I miejsce w Konkursie Angielskiej Kolędy i Piosenki Bożonarodzeniowej (szczebel wojewódzki )

        Opiekun mgr Joanna Puszer

         

        Dagmara Pyzik – III miejsce w konkursie „Europejskie Kolędowanie ”

        Opiekun mgr Joanna Puszer

         

        Plastyka

         

        Klaudia Gądek – I miejsce w konkursie plastycznym „Koń to …” zorganizowanym
        w ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

        Opiekun mgr Beata Staczewska

         

        Anna Trąd – I miejsce w konkursie plastycznym „Koń to …” zorganizowanym w ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

        Opiekun mgr Beata Staczewska

         

        Wioletta Stolarczyk – II miejsce w konkursie plastycznym „Koń to …” zorganizowanym
        w ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

        Opiekun mgr Beata Staczewska

         

        Michał Kogut – III miejsce w konkursie plastycznym „Koń to …” zorganizowanym
        w ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

        Opiekun mgr Beata Staczewska

         

        Mirosław Kogut – III miejsce w konkursie plastycznym „Koń to …” zorganizowanym
        w ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

        Opiekun mgr Beata Staczewska

         

        Sebastian Skrzypiec – III miejsce w konkursie plastycznym „Koń to …” zorganizowanym
        w ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

        Opiekun mgr Beata Staczewska

         

        Piotr Kulik – III miejsce w konkursie plastycznym „Koń to …” zorganizowanym w ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

        Opiekun mgr Beata Staczewska

         

        Klaudia Gądek – I miejsce w konkursie plastycznym „Święty Franciszek przyjacielem zwierząt”

        Opiekun mgr Zuzanna Różalska

         

        Dominika Biernat – II miejsce w konkursie plastycznym „Święty Franciszek przyjacielem zwierząt”

        Opiekun mgr Zuzanna Różalska

         

        Mirosław Kogut – III miejsce w konkursie plastycznym „Święty Franciszek przyjacielem zwierząt”

        Opiekun mgr Zuzanna Różalska

         

        Michał Kogut – III miejsce w konkursie plastycznym „Święty Franciszek przyjacielem zwierząt”

        Opiekun mgr Zuzanna Różalska

         

        Sebastian Skrzypiec – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Święty Franciszek przyjacielem zwierząt”

        Opiekun mgr Zuzanna Różalska

         

        Marcel Rurański – I miejsce w konkursie rzeźby zorganizowanym w  ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

        Opiekun mgr Beata Staczewska

         

         Klaudia Gądek – II miejsce w konkursie rzeźby zorganizowanym w  ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

        Opiekun mgr Beata Staczewska
         

        Mateusz Jadczak – II miejsce w konkursie rzeźby zorganizowanym w  ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

        Opiekun mgr Beata Staczewska

         

        Beata Skrzypiec – III miejsce w konkursie rzeźby zorganizowanym w  ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

        Opiekun mgr Beata Staczewska

        Anna Nawrot – III miejsce w konkursie rzeźby zorganizowanym w  ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt

        Opiekun mgr Beata Staczewska

         

        Klaudia Iwaniuk – wyróżnienie w konkursie rzeźby zorganizowanym w  ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt

        Opiekun mgr Beata Staczewska

         

        Scrabble

         

        Aleksandra Kłobus– VI miejsce w IX  Turnieju Scrabble Szkół Podstawowych
        i Gimnazjów Miasta Chorzowa.

        Opiekun mgr Barbara Bugdoł

         

        Irena Hajda  – VIII miejsce w IX  Turnieju Scrabble Szkół Podstawowych
        i Gimnazjów Miasta Chorzowa.

        Opiekun mgr Barbara Bugdoł

         

        Mateusz Turczak – XII miejsce w IX  Turnieju Scrabble Szkół Podstawowych
        i Gimnazjów Miasta Chorzowa.

        Opiekun mgr Barbara Bugdoł

         

        Prezentacja multimedialna 

         

        Agnieszka Lamch – I miejsce w konkursie na prezentację „Być ekologiem w dzisiejszych czasach na wzór Świętego Franciszka ”

        Opiekun mgr Zuzanna Różalska

         

        Magdalena Ozga – II miejsce w konkursie na prezentację „Być ekologiem w dzisiejszych czasach na wzór Świętego Franciszka ”

        Opiekun mgr Zuzanna Różalska

         

        Dawid Jagła – II miejsce w konkursie na prezentację „Być ekologiem w dzisiejszych czasach na wzór Świętego Franciszka ”

        Opiekun mgr Zuzanna Różalska

         

         ORIGAMI

         

        Zuzanna Bocheńska – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „ Świąteczne Origami”

        Opiekun mgr Zuzanna Różalska

         

        Irena Hajda – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „ Świąteczne Origami”

        Opiekun mgr Zuzanna Różalska

        Aleksandra Kłobus – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „ Świąteczne Origami”

        Opiekun mgr Zuzanna Różalska

         

        Sport

        Paweł Sarna – I miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Policyjnych w Biegach Przełajowych Łazy 2011

        Opiekun mgr Bronisława Janiszewska

         

        Mateusz Podsiadło – II miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Policyjnych w Biegach Przełajowych Łazy 2011

        Opiekun mgr Bronisława Janiszewska

         

        Adrianna Stokłosa – III miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Policyjnych w Biegach Przełajowych Łazy 2011

        Opiekun mgr Bronisława Janiszewska

         

        Drużynowo Dziewczęta – III miejsce  piłka siatkowa

        Opiekun mgr Bronisława Janiszewska

        mgr  Artur Zwierzyński

        Drużynowo  Chłopcy-III miejsce piłka nożna

        Opiekun mgr Bronisława Janiszewska

        mgr  Artur Zwierzyński

         

        OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
        W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

         

        Język polski

         

        Gmyrek Emilia– wyróżnienie w Konkursie Poetyckim „O Złotą Jesienną Chryzantemę”

        Opiekun mgr Barbara Bugdoł

         

        Historia, WOS

         Beniamin Dudek, Paweł Sowa, Hanna Skrzypiec – III miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy o Społeczeństwie i Świecie Współczesnym

        Opiekun mgr Mariola Steuer-Cebula

         

        Klaudia Brol – V miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Grunwald 1410″

        Opiekun mgr Mariola Steuer-Cebula

         

        Agata Giejłaszewska – I miejsce na etapie szkolnym w Polskim Konkursie Historycznym

        Opiekun mgr Ilona Śmigielska

         

        Język niemiecki

         

        Paweł Sowa – I miejsce w szkole w konkursie z języka niemieckiego i kwalifikacja do etapu rejonowego

        Opiekun mgr Aleksandra Wowra

        Daniel Paluch – II miejsce w szkole w konkursie z języka niemieckiego

        Opiekun mgr Aleksandra Wowra

         

        Język francuski

         

        Alicja Banik, Maria Kogut, Magdalena Ritter – II miejsce w Miejskim Konkursie Wiedzy z Języka Francuskiego

        Opiekun mgr Bożena Miera

         

        Barbara Nowacka – II miejsce w konkursie „Śpiewamy po francusku”

        Opiekun mgr Bożena Miera

         

        Matematyka

         

        Mateusz Bednarz – II miejsce w konkursie „Okolice matematyki – czyli matma nie taka straszna” organizowanym przez XV Liceum Ogólnokształcące im. Witolda Pileckiego w Katowicach

        Opiekun mgr Katarzyna Sikora

         

        Fizyka

         

        Beniamin Dudek – wyróżnienie w konkursie „Z Fizyką Za Pan Brat”

        Opiekun mgr Janina Kochanek-Ptak

         

        Agnieszka Lamch – wyróżnienie w konkursie „Z Fizyką Za Pan Brat”

        Opiekun mgr Janina Kochanek-Ptak

         

        Paweł Sowa– wyróżnienie w konkursie „Z Fizyką Za Pan Brat”

        Opiekun mgr Janina Kochanek-Ptak

         

        Adrianna Stokłosa – wyróżnienie w konkursie „Z Fizyką Za Pan Brat”

        Opiekun mgr Janina Kochanek-Ptak

         

        Biologia

         

        Aleksander Smołka – I miejsce w konkursie wiedzy „Przyjaciel zwierząt”

        Opiekun mgr Beata Staczewska

         

        Paweł Duda – III miejsce w konkursie wiedzy „Przyjaciel zwierząt”

        Opiekun mgr Beata Staczewska

         

        Emilia Gmyrek – wyróżnienie w konkursie na prezentację multimedialną „Żyję bez ryzyka HIV” organizowanym przez Sanepid

        Opiekun mgr Beata Staczewska

         

        Plastyka

         

        Kamil Chrobok, Kamil Kalisz, Filip Więckowski – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Wiosna”

        Opiekun mgr inż. Hanna Bialik, mgr Ewa Łubkowska – Baszczak

         

        Patrycja Dittrich – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym na Konkretyzację Utworu Lirycznego zorganizowanym przez Gimnazjum nr 3 w Chorzowie

        Opiekun mgr Anna Chwapińska

         

        Aleksandra Klimarz – I miejsce w szkole w konkursie rzeźbiarskim

        Opiekun mgr Beata Staczewska

         

        Anna Nawrot – III miejsce w szkole w konkursie rzeźbiarskim

        Opiekun mgr Beata Staczewska

         

        Wioletta Stolarczyk – wyróżnienie w konkursie plastycznym o zapobieganiu paleniu papierosów „Żyj zdrowo”

        Opiekun mgr Beata Staczewska

         

        Klaudia Brol – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Origami świąteczne” zorganizowanym przez Gimnazjum nr 3

        Opiekun mgr Zuzanna Różalska

         

        Magdalena Szadura – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Origami świąteczne” zorganizowanym przez Gimnazjum nr 3

        Opiekun mgr Zuzanna Różalska

         

        Sport

         

         Seweryn Leszczorz, Łukasz Kocur, Patryk Skulski, Daniel Statnik Piotr Kurtycz, Kamil Chrobok, Mateusz Ostrowski, Norbert Ciszowski, Marcin Winsczyk – IV miejsce w koszykówce w Mistrzostwach Chorzowa

        Opiekun mgr Robert Wyrębak

         

        Seweryn Leszczorz, Daniel Statnik – II miejsce w zawodach badmintona

        Opiekun mgr Łukasz Wawrzkiewicz

         

        Kamil Augustynowicz, Michał OstapczukAdam Ruszkiewicz – III miejsce w rejonie w zawodach z ping-ponga

        Opiekun mgr Robert Wyrębak

         

        Kamil Augustynowicz – I miejsce w rzucie piłeczką palantową w miejskich zawodach w lekkiej atletyce

        Opiekun mgr Robert Wyrębak

         

        Szymon Ryczan – I miejsce w skoku wzwyż w miejskich zawodach indywidualnych w lekkiej atletyce

        Opiekun mgr Robert Wyrębak

         

        Mateusz Ostrowski – I miejsce w skoku wzwyż w zawodach indywidualnych w lekkiej atletyce

        Opiekun mgr Robert Wyrębak

         

        Szymon Ryczan – I miejsce w skoku wzwyż w miejskich drużynowych zawodach w lekkiej atletyce

        Opiekun Robert Wyrębak

         

        Mateusz Ostrowski – III miejsce w skoku wzwyż w miejskich drużynowych zawodach w lekkiej atletyce

        Opiekun Robert Wyrębak

         

        Martyna Krakowiak, Aneta Konieczna, Karolina Szustak – III miejsce w piłce ręcznej w dzielnicy

        Opiekun mgr Artur Zwierzyński

         

        Ewelina Bulanda, Aneta Konieczna – II miejsce w Mistrzostwach Chorzowa w badmintonie

        Opiekun mgr Artur Zwierzyński

         

        Karolina Szustak – I miejsce w skoku wzwyż w miejskich zawodach indywidualnych w lekkiej atletyce

        Opiekun mgr Artur Zwierzyński

         

        Alicja Wójcik – III miejsce w rzucie dyskiem w miejskich drużynowych zawodach w lekkiej atletyce

        Opiekun mgr Ilona Piecuch

         

        Adrianna Stokłosa – I miejsce w rzucie piłeczką palantową w miejskich zawodach indywidualnych w lekkiej atletyce

        Opiekun mgr Ilona Piecuch

         

        Konkursy Interdyscyplinarne

         

        Katarzyna Boroń, Beniamin Dudek, Hanna Skrzypiec, Paweł Sowa – I miejsce w konkursie „Omnibus 2010″ i tytuł laureatów
        II Chorzowskiego Festiwalu Nauki

        Opiekun mgr Barbara Bugdoł

         

        Paweł Sowa – I miejsce w szkole i III miejsce w rejonie w konkursie „Wiem więcej”

        Opiekun mgr Barbara Bugdoł

         

        Chrobok Kamil – II miejsce w szkole i kwalifikacja do etapu rejonowego w konkursie „Wiem więcej”

        Opiekun mgr Barbara Bugdoł

         

        Mateusz Ostrowski – III miejsce w szkole w konkursie „Wiem więcej”

        Opiekun mgr Barbara Bugdoł

         

        Łukasz Szafrański – III miejsce w szkole w konkursie „Wiem więcej”

        Opiekun mgr Barbara Bugdoł

         

        Konkurs Fotograficzny

         

        Andrzej Knapczyk – wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Wakacje w obiektywie”

        Opiekun mgr inż. Hanna Bialik, mgr Ewa Łubkowska – Baszczak

         

        Dawid Leśniak – wyróżnienie w konkursie fotograficznym
        „Wakacje w obiektywie”

        Opiekun mgr inż. Hanna Bialik, mgr Ewa Łubkowska – Baszczak

         

        Barbara Nowacka – wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Wakacje w obiektywie”

        Opiekun mgr inż. Hanna Bialik, mgr Ewa Łubkowska – Baszczak

         

        Filip Więckowski – wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Wakacje w obiektywie”

        Opiekun mgr inż. Hanna Bialik, mgr Ewa Łubkowska – Baszczak

         

        Kółko teatralne

         

        Marzena Ślęczka, Klaudia Brol, Agata Giejłaszewska, Hanna Skrzypiec, Magdalena Szadura(kółko teatralne „Gwardia Kornela Makuszyńskiego) – III miejsce w XV Miejskim Turnieju Aktorskim

        Opiekun mgr Aneta Nowak

         

        Klaudia Brol, Agata Giejłaszewska, Magdalena Szadura, Hanna Skrzypiec, Piotr Paduch – III miejsce w Miejskim Konkursie Teatrów Profilaktycznych

        Opiekun mgr Aneta Nowak

         

        Scrable

         

        Agata Giejłaszewska – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Scrablowym szkół podstawowych i gimnazjów

        Opiekun mgr Barbara Bugdoł