Osiągnięcia uczniów 2016/17

  • OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
    W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

 

GIMNAZJUM 

 

 

Język polski

 

Natalia Poloczek, Natan Jędrzejczyk – III miejsce w VII Miejskim Konkursie Frazeologicznym „Z przymrużeniem oka”

 

Natalia Poloczek  wyróżnienie w Miejskim Konkursie Poetyckim im. Haliny Kunysz
o  Złotą Jesienną Chryzantemę

 

Patrycja Szeliga – III miejsce w  XII Edycji  Międzygimnazjalnego  Konkursu  o Tytuł Gimnazjalnego Mistrza Ortografii

 

Antoni Sobisz – finalista XVIII Rejonowego Konkursu Mitologicznego dla Młodzieży Gimnazjalnej

 

Natalia Poloczek – II miejsce w  Miejskim Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej

Natalia Pawlak, Bernadeta Marchewka – IV miejsce w Regionalnym Konkursie Czytelniczo – Filmowym

 

Natalia Pawlak – III miejsce w  Miejskim Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej

 

 

Język angielski

 

Mateusz Kordacki  – finalista  konkursu Czwarte dyktando z języka angielskiego
w Chorzowie
organizowane przez Centrum Helen Doron

 

 

Język francuski

 

Alicja Jadwiszczok – II miejsce w   Konkursie Piosenki Francuskiej

 

 

Matematyka

 

Arkadiusz Twardoch, Tadeusz Kwiecień – I miejsce w Rejonowym  Konkursie Mistrzowie Logiki

 

Arkadiusz Twardoch    – wyróżnienie (I miejsce w powiecie) w międzynarodowym  konkursie Kangur Matematyczny 2017

 

Tadeusz Kwiecień   – wyróżnienie (IV miejsce w powiecie) w międzynarodowym  konkursie Kangur Matematyczny 2017

 

 Muzyka

 

Zespół wokalny Ad Libitum ( Weronika Schmidt, Dominika Liszewska, Wiktoria Okońska, Patryk Wiśniewski, Cezary Michalski) – II miejsce w XVIII Festiwalu Piosenki Chrześcijańskiej „Starochorzowska Nutka

 

 

Plastyka

 

Natalia Poloczek, Natan Jędrzejczyk – Laureaci Konkursu plastyczno–literackiego
w ramach akcji „Zachowaj Trzeźwy Umysł”

   

 

Wychowanie fizyczne

 

Dziewczęta drużynowo (Alicja Jadwiszczok, Wiktoria Wołczańska, Daria Janus) – III miejsce w  Mistrzostwach Chorzowa w biegu na orientację

 

Alicja Jadwiszczok – II miejsce w  Mistrzostwach Chorzowa w biegu na orientację

 

Drużynowo (Daria Janus, Wojciech Duda, Adam Zawistowski) – II miejsce w  Zawodach Badmintonowych w  Chorzowie

 

 

Klub filmowy „Wiatrak”

 

Wojciech Duda, Alicja Jadwiszczok, Magdalena Gosek,  Oskar Śliwiński) – laureaci I miejsca OGÓLNOPOLSKIEJ VII edycji konkursu „Archiwum wspomnień JP 2” organizowanego przez Instytut Papieża Jana Pawła II

 

 

Fotografia

 

Karolina Kaczmarczyk – Grand Prix w miejskim konkursie fotograficznym „Na tropie wiosny”

 

Karolina Kaczmarczyk – I miejsce   w konkursie fotograficznym „Wiosna wokół nas” zorganizowanym w ramach IV Regionalnej Dziecięco – Młodzieżowej Konferencji Naukowej Ptaki i inne zwierzaki w mieście

 

 

Scrabble

 

Mateusz Szewczyk – I miejsce w XIV Turnieju Scrabble Szkół Miasta Chorzowa
w kategorii gimnazjum

 

LICEUM

 

 

Język polski

 

Rafał Kiedrowski  –  wyróżnienie w Wojewódzkim  konkursie „Towary Liryczne Agnieszki Osieckiej” w kategorii recytacja

 

 

Język angielski

 

Mateusz Semba  –  III miejsce  w Międzynarodowym konkursie czytelniczym z języka angielskiego zatytułowanym The Master of Horror Will Help You Master Your English

 

Język francuski

 

Sara Liszewska – II miejsce w   Konkursie Piosenki Francuskiej

 

 

Język włoski

 

Aleksandra Kulikowska – I miejsce  w   Konkursie wiedzy o Włoszech

Anna Domańska – III miejsce  w   Konkursie wiedzy o Włoszech

 

 

Przedsiębiorczość

 

Jolanta Sajkiewicz, Aleksandra Ząbek  –  I miejsce   w I edycji Miejskiej Gry Symulacyjnej  „Chłopska Szkoła Biznesu”

 

 

Geografia

 

Mateusz Semba – I miejsce  w   Konkursie literackim Ptaki i inne zwierzaki wiosna budzi do życia

 

 

Historia

 

Łukasz Długosz  –   Laureat  II edycji Klasówki powstańczej – Kraków

 

 

Plastyka

 

Jolanta Sajkiewicz     I miejsce w Konkursie Wielkanocnym w kategorii Pisanka

 

 

Religia 

 

Paulina Dulko –     III miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej

 

Wychowanie fizyczne

 

Robert Wrzalik, Tomasz Kubina, Kamil Skudlik – I miejsce (etap rejonowy) w zawodach sportowo – obronnych „Sprawni jak żołnierze

 

Natalia Pontus, Oliwia Józefowska, Kinga Maicherczyk  III miejsce  w Wojewódzkich zawodach sportowo – obronnych „Sprawni jak żołnierze”

 

Natalia Pontus, Oliwia Józefowska, Kinga Maicherczyk, Sara Liszewska)  I miejsce
w Rejonowych zawodach sportowo – obronnych „Sprawni jak żołnierze”

 

Chłopcy drużynowo (Tomasz Kubina, Robert Wrzalik, Kamil Skudlik) – II miejsce
w Rejonowych  Zawodach Strzeleckich „Srebrne muszkiety

 

Chłopcy drużynowo (Maciej Granat, Mateusz Sitarz, Kamil Skudlik, Tomasz Kubina) –
II miejsce w Mistrzostwach Chorzowa w  biegu na orientację

 

Natalia Pontus, Robert Wrzalik, Kamil SkudlikIII miejsce  w Wojewódzkich Mistrzostwach Młodzieżowych Służby Ruchu Drogowego

 

 

Fotografia

 

Wanessa Dziemiera – III miejsce w Konkursie Fotograficznym „Pamiętamy” Teologia

 

 

Surowce wtórne

 

III miejsce w Miejskim Konkursie na największą liczbę zebranych baterii

 

Szachy

 

Mateusz Chabrowski  –  I miejsce o Puchar Prezydenta Miasta Chorzowa w Turnieju Szachowym

 

Drużynowo (Mateusz Chabrowski, BartłomiejTyszka, Łukasz Długosz)  III miejsce o Puchar Prezydenta Miasta Chorzowa w Turnieju Szachowym

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

 

GIMNAZJUM 

 

Język polski

 

Natalia Poloczek  wyróżnienie w XIV Miejskim Konkursie Poetyckim im. Haliny Kunysz

o  Złotą Jesienną Chryzantemę

Opiekun mgr Marzena Żylwis

 

 

Scrabble

 

Kacper Skrzypek – III miejsce w XIII Turnieju Scrabble Szkół Miasta Chorzowa w kategorii gimnazjum
Opiekun mgr Barbara Bugdoł

 

 

Weronika Czajkowska –wyróżnienie miejsce w XIII Turnieju Scrabble Szkół Miasta Chorzowa w kategorii gimnazjum
Opiekun mgr Barbara Bugdoł

 

 

Szachy

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

Wiktor Witkowski – I miejsce w Mistrzostwach Chorzowa Gimnazjów w Turnieju Szachowym

Opiekun mgr Grzegorz Mach

 

 

Oktawian Kaczmarek, Mateusz Chabrowski, Kamil Rozwałka- I miejsce
w Mistrzostwach Chorzowa Gimnazjów w  Turnieju Szachowym

Opiekun mgr Grzegorz Mach

 

 

Wiktor Witkowski, Mateusz Chabrowski, Rafał Kwiecień – II miejsce w Szachowej Lidze  Szkół Chorzowa o Puchar Prezydenta Miasta

Opiekun mgr Grzegorz Mach

 

 

 

 

 

Sport

 

 

Dziewczęta drużynowo – III miejsce w rozgrywkach miejskich w piłce ręcznej w Chorzowie

Opiekun mgr Artur Zwierzyński

 

 

Chłopcy drużynowo – awans do finału miejskiego w koszykówce

Opiekun mgr Artur Zwierzyński

 

 

Mateusz Maciążek – II miejsce w piłce palantowej w Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce

Opiekun mgr  Robert Wyrębak

 

 

Mateusz Stempiński – II miejsce w skoku wzwyż w Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce

Opiekun mgr  Robert Wyrębak

 

 

Natalia Stopyra – I miejsce w biegu na 300 m w Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce

Opiekun mgr  Robert Wyrębak

 

Wiktoria Wołczańska – III miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce

Opiekun mgr  Robert Wyrębak

 

 

Klaudia Krawczyńska – II miejsce w biegu na 100 m w Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce

Opiekun mgr  Robert Wyrębak

 

Dominika Poniatowska – III miejsce w skoku w dal w  Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce

Opiekun mgr  Robert Wyrębak

 

Muzyka

 

Kamila Gwara – wyróżnienie  w XVII Miejskim Festiwalu Piosenki Chrześcijańskiej „Starochorzowska Nutka”

Opiekun mgr Grażyna Widera

 

Origami

 

Julia Dworaczek – II miejsce w Miejskim Konkursie Origami „Ziemia nasza planeta
w  technice origami”

Opiekun mgr Zuzanna Różalska

 

 

Dawid Kiszel – III miejsce w Miejskim Konkursie Origami „Ziemia nasza planeta
w  technice origami”

Opiekun mgr Zuzanna Różalska

 

LICEUM

 

 

Muzyka

 

Oliwia Skop – I miejsce w XVII Miejskim Festiwalu Piosenki Chrześcijańskiej „Starochorzowska Nutka”

Opiekun mgr Grażyna Widera

 

 

 

Fotografia

 

Wanessa Dziemiera – III miejsce w regionalnym konkursie fotograficznym „Pamiętamy…”

Opiekun mgr Anna Gliga

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

 Język polski

 

Paulina Kobryn – II miejsce w V Miejskim Konkursie Frazeologicznym „Z przymrużeniem oka”

Opiekun mgr Aneta Nowak – Struk

 

Wioletta Siatkowska – II miejsce w V Miejskim Konkursie Frazeologicznym
„Z przymrużeniem oka”

Opiekun mgr Aneta Nowak – Struk

 

Natalia Poloczek   wyróżnienie w XIV Miejskim Konkursie Poetyckim im. Haliny Kunysz

o  Złotą Jesienną Chryzantemę

Opiekun mgr Aneta Nowak – Struk

 

Anna Domańska, Wioletta Siatkowska, Paulina Pilarczyk, Paulina Kobryn, Mirosław Mlonek  IV miejsce w Konkursie Wiedzy Wszelakiej  OMNIBUS „Potyczki z Janem Kochanowskim”

Opiekun mgr Ewa Łubkowska – Baszczak

 

 

Plastyka

 

Alicja Leśniak –laureatka Miejskiego Projektu  „Sztuka Kultury”

Opiekun mgr Anna Chwapińska

 

 

Teatr

 

 Anna Domańska, Sandra Matuszek, Jolanta Sajkiewicz, Natalia Lisoń, Robert Wrzalik  

 I miejsce w Konkursie „Potyczki teatralne z Janem z Czarnolasu”

Opiekun mgr Aneta Nowak – Struk

 

 

 

Scrabble

 

Paulina Michałek – III miejsce w XII Turnieju Scrabble Szkół Miasta Chorzowa w kategorii gimnazjum

Opiekun mgr Barbara Bugdoł

 

Szachy

 

Adam Kukulski, Wiktor Witkowski, Mateusz Chabrowski, Wiktoria Okońska –
I miejsce w Mistrzostwach Chorzowa Gimnazjów w Szachach

Opiekun mgr Grzegorz Mach

 

 

Adam Kukulski, Wiktor Witkowski, Mateusz Chabrowski – III miejsce
w Szachowej Lidze  Szkół Chorzowa o Puchar Prezydenta Miasta

Opiekun mgr Grzegorz Mach

 

 

Fotografia

 

Jolanta Sajkiewicz – III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym „Moja podróż przez życie”

Opiekun mgr Ewa Łubkowska – Baszczak

 

 

 

Sport

 

Przemysław Moszny, Adam Kukulski, Arkadiusz Szewczyk –  
IV miejsce w Mistrzostwach Chorzowa Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym Chłopców w roku szkolnym 2014/15

Opiekun mgr Robert Wyrębak

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

w

II SEMESTRZE

ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

 

Język polski

 

Magdalena Nowacka – I miejsce w Międzygimnazjalnym  Konkursie o tytuł Gimnazjalnego Mistrza Ortografii

Opiekun mgr Barbara Bugdoł

 

Paulina Michałek – III miejsce w Międzygimnazjalnym  Konkursie o tytuł Gimnazjalnego Mistrza Ortografii

Opiekun mgr Barbara Bugdoł

 

Angelika Nowak – laureatka Regionalnego konkursu Literackiego pt.”Światło dla Polski XXII Tygodnia Ziemi”

Opiekun  mgr Ewa Łubkowska – Baszczak

 

 

Język francuski

 

Magdalena Nowacka – II miejsce w konkursie „Śpiewamy po francusku”

Opiekun mgr Bożena Miera

 

Patrycja Ścigała – I miejsce w konkursie  plastycznym  „Francja w moich oczach”

Opiekun mgr Bożena Miera

 

Anna Domańska – II miejsce w konkursie  plastycznym  „Francja w moich oczach”

Opiekun mgr Bożena Miera

 

Oliwia Matusek – III miejsce w konkursie  plastycznym  „Francja w moich oczach”

Opiekun mgr Bożena Miera

 

Mateusz Skwara, Patryk Duś  – I miejsce w konkursie na  prezentację multimedialną „Frankofonia”

Opiekun mgr Bożena Miera

 

 

 

 

Język włoski

 

Natalia Lisoń – I miejsce w konkursie pisemnym   „ La mia scuola ideale”

Opiekun mgr Dorota Mazur

 

Oliwia Matusek – II miejsce w Konkursie Międzyszkolnym Wiedzy o Włoszech

Opiekun mgr Dorota Mazur

 

Oliwia Matusek – III miejsce w konkursie miejskim „Co wiesz o Italii?”

Opiekun mgr Dorota Mazur

 

 

Bartosz Osmańczyk – I miejsce w  Konkursie Międzyszkolnym Wiedzy o Włoszech

Opiekun mgr Dorota Mazur

 

Bartosz Osmańczyk – III miejsce  w konkursie miejskim „Co wiesz o Italii?”

Opiekun mgr Dorota Mazur

 

 

 

Język angielski

 

Mirosław Mlonek  – III miejsce  w  IX Regionalnym Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego

Opiekun mgr Urszula Dukalska

 

Mirosław Mlonek  – zakwalifikowanie się do II etapu  Olimpiady Języka Angielskiego

Opiekun mgr Urszula Dukalska

 

Paulina Pilarczyk  – wyróżnienie  w  IX Regionalnym Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego

Opiekun mgr Urszula Dukalska

 

 

Mateusz Skwara  – II miejsce  w  Szkolnym Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego

Opiekun mgr Joanna Puszer

 

 

Mateusz Skwara  – I miejsce  w  Szkolnym Konkursie  Języka Angielskiego „Read It Or Rue It”

Opiekun mgr Joanna Puszer

 

Kamil Rozwałka  – II miejsce  w  Szkolnym Konkursie  Języka Angielskiego „Read It Or Rue It”

Opiekun mgr Joanna Puszer

 

Patryk Duś – III miejsce  w  Szkolnym Konkursie  Języka Angielskiego „Read It Or Rue It”

Opiekun mgr Joanna Puszer

 

 

 

Matematyka

 

Oliwia Matusek – tytuł Superfarmera w Rozgrywkach Superfarmer 2015

Opiekun mgr Hanna Bialik

 

Natalia Hildebrand  – I miejsce  w  Szkolnym Konkursie  „Rachmistrz liczby ∏”

Opiekun mgr Agnieszka Iwanowska

 

 

Paulina Kobryn – II miejsce  w  Szkolnym Konkursie  „Rachmistrz liczby ∏ ”

Opiekun mgr Agnieszka Iwanowska

 

 

Paweł Handzlik – III miejsce  w  Szkolnym Konkursie  „Rachmistrz liczby ∏”

Opiekun mgr Agnieszka Iwanowska

 

 

Paulina Kobryn – I miejsce  w  Szkolnym Konkursie  „  Plakat z liczbą ∏”

Opiekun mgr Agnieszka Iwanowska

 

Katarzyna Pisarczyk – II miejsce  w  Szkolnym Konkursie  „  Plakat z liczbą ∏”

Opiekun mgr Agnieszka Iwanowska

 

Bartłomiej Mańka – III miejsce  w  Szkolnym Konkursie  „  Plakat z liczbą ∏”

Opiekun mgr Agnieszka Iwanowska

 

 

Sandra Grzywacz– I miejsce  w  Szkolnym Konkursie  „  Wyraz z liczbą ∏”

Opiekun mgr Agnieszka Iwanowska

Sandra Mrowiec- II miejsce  w  Szkolnym Konkursie  „  Wyraz z liczbą ∏”

Opiekun mgr Agnieszka Iwanowska

 

Paulina Kobryn – III miejsce  w  Szkolnym Konkursie  „  Wyraz z liczbą ∏”

Opiekun mgr Agnieszka Iwanowska

 

 

 

Muzyka

 

Kamila Gwara – III miejsce w Miejskim Konkursie „ Solo i w duecie”

Opiekun mgr Grażyna Widera

 

 

Plastyka

 

Piotr Zioła –  II miejsce w XII edycji Konkursu Plastycznego Sport pod hasłem : „Piłka
w grze”

Opiekun mgr Anna Chwapińska

 

Patrycja Ścigała –  tytuł Grand Prix w Międzyszkolnym Plenerze Malarsko – Fotograficznym w Parku Śląskim

Opiekun mgr Anna Chwapińska

 

Angelika Chudzicka –  wyróżnienie w Międzyszkolnym Plenerze Malarsko – Fotograficznym w Parku Śląskim

Opiekun mgr Anna Chwapińska

 

Fotografia

 

Oliwia Matusek – I miejsce w  Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym „Zaraź nas swoją pasją”

Opiekun mgr inż. Grażyna Ormiańska

 

 

 

Sport

 

Anna Kurzymska, Anna Domańska, Oliwia Matusek – I miejsce w miejskich  zawodach sportowo- obronnych „Sprawni jak żołnierze”

Opiekun mgr Artur Zwierzyński

 

 

Robert Wrzalik, Piotr Zioła, Oktawian Kaczmarek  –  I miejsce w miejskich  zawodach sportowo- obronnych „Sprawni jak żołnierze”

Opiekun mgr Artur Zwierzyński

 

 

 

Adrian Gajda, Mirosław Mlonek, Bartłomiej Mańka  –  II  miejsce w miejskich  zawodach sportowo- obronnych „Sprawni jak żołnierze”

Opiekun mgr Artur Zwierzyński

 

 

 

Mateusz Myrcik, Przemysław Chwałkowski, Dawid Księżyk  – V I  miejsce w miejskich  zawodach sportowo- obronnych „Sprawni jak żołnierze”

Opiekun mgr Artur Zwierzyński

 

 

 

Przemysław Moszny, Arkadiusz Szewczyk –  I  miejsce w miejskich  zawodach
w badmintonie

Opiekun mgr Robert Wyrębak

 

 

Bartłomiej Mańka, Patryk Kempa, Adrian Gajda, Dawid Księżyk – II  miejsce
w sztafecie tzw. szwedzkiej

Opiekun mgr Robert Wyrębak

 

 

 

Sara Sosnica –  III  miejsce w indywidualnych Mistrzostwach Chorzowa o Puchar Prezydenta Miasta

Opiekun mgr Robert Wyrębak

 

 

 

Przemysław Moszny –  III  miejsce w indywidualnych Mistrzostwach Chorzowa o Puchar Prezydenta Miasta

Opiekun mgr Robert Wyrębak

 

 

Gimnazjum nr 3 drużynowo –  II  miejsce w Mistrzostwach Chorzowa o Puchar Prezydenta Miasta

Opiekun mgr Robert Wyrębak

  • OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
    W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

 

GIMNAZJUM

 

Język polski

 

Paulina Kobryn – II miejsce w IV Miejskim Konkursie Frazeologicznym „Z przymrużeniem oka”

Opiekun mgr Aneta Nowak – Struk

 

Wioletta Siatkowska – II miejsce w IV Miejskim Konkursie Frazeologicznym
„Z przymrużeniem oka”

Opiekun mgr Aneta Nowak – Struk

 

Dorota Serebrowska – wyróżnienie w IV Miejskim Konkursie Frazeologicznym
„Z przymrużeniem oka”

Opiekun mgr Barbara Bugdoł

 

Wiktoria Nowak – wyróżnienie w IV Miejskim Konkursie Frazeologicznym
„Z przymrużeniem oka”

Opiekun mgr Barbara Bugdoł

 

Sandra Mrowiec wyróżnienie w XIII Miejskim Konkursie Poetyckim im. Haliny Kunysz o Złotą Jesienną Chryzantemę
Opiekun mgr Barbara Bugdoł

 

 

Język angielski

 

Mirosław Mlonek – zakwalifikował się do II etapu w Olimpiadzie Języka Angielskiego dla Gimnazjów
Opiekun mgr Urszula Dukalska

 

Drużynowo 2b i 1a  – I miejsce w Rejonowym Konkursie Świątecznym Języka Angielskiego
Opiekun mgr Urszula Dukalska

 

 

Matematyka

 

Daria Gwara – zakwalifikowała się do II etapu Miejskiego konkursu Przedmiotów Ścisłych
Opiekun mgr Hanna Bialik

 

Anna Domańska – zakwalifikowała się do II etapu Miejskiego konkursu Przedmiotów Ścisłych
Opiekun mgr Hanna Bialik

 

Muzyka

 

Oliwia Skop – I miejsce w Konkursie Chrześcijańskiej Piosenki „Starochorzowska Nutka”

Opiekun mgr Grażyna Widera

 

Teatr

 

Grupa teatralna „Gwardia Kornela GK ” w składzie: Mateusz Brzycki oraz  uczennice i uczniowie klas artystycznych Karolina Boryczka, Julia Bubel, Anna Domańska, Sandra Matuszek, Jolanta Sajkiewicz, Nicolas Anielski, Daria Gwara – II miejsce w Miejskim Konkursie Małych Form Teatralnych na Inscenizację o Tematyce Wychowawczo- Profilaktycznej

Opiekun mgr Aneta Nowak – Struk

 

 

 

Plastyka

 

Klaudia Gądek – I miejsce w konkursie plastycznym „Koń to …”zorganizowanym
w ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

Opiekun mgr Beata Staczewska

 

Anna Trąd – I miejsce w konkursie plastycznym „Koń to …”zorganizowanym w ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

Opiekun mgr Beata Staczewska

 

Wioletta Stolarczyk – II miejsce w konkursie plastycznym „Koń to …”zorganizowanym
w ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

Opiekun mgr Beata Staczewska

 

 

Michał Kogut – III miejsce w konkursie plastycznym „Koń to …”zorganizowanym
w ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

Opiekun mgr Beata Staczewska

 

 

Mirosław Kogut – III miejsce w konkursie plastycznym „Koń to …”zorganizowanym
w ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

Opiekun mgr Beata Staczewska

 

 

Sebastian Skrzypiec – III miejsce w konkursie plastycznym „Koń to …”zorganizowanym
w ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

Opiekun mgr Beata Staczewska

 

 

Scrabble

 

 

Paulina Michałek – II miejsce w XI Turnieju Scrabble Szkół Miasta Chorzowa w kategorii gimnazjum
Opiekun mgr Barbara Bugdoł

 

Łukasz Długosz – III miejsce w XI Turnieju Scrabble Szkół Miasta Chorzowa w kategorii gimnazjum
Opiekun mgr Barbara Bugdoł

 

Sara Liszewska – wyróżnienie w XI Turnieju Scrabble Szkół Miasta Chorzowa w kategorii gimnazjum
Opiekun mgr Barbara Bugdoł

 

 

 

 

 

 

 

ORIGAMI

 

Mateusz Chabrowski – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „ Świąteczne Origami”

Opiekun mgr Zuzanna Różalska

 

 

 

 

Sport

 

 

Dominik Stefanowski, Marcin Watras, Dawid  Gągorowski, Marcin Brożyna – II miejsce w Mistrzostwach Chorzowa Szkół Gimnazjalnych w Biegach Łyżwiarskich w roku szkolnym 2013/14

Opiekun mgr Robert Wyrębak

 

Marcin Serebrowski, Przemysław Moszny, Michał Korzeniewski, Denis Sośnica – III miejsce w Mistrzostwach Chorzowa Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym Chłopców w roku szkolnym 2013/14

Opiekun mgr Robert Wyrębak

 

Klasy 1a, 1b, 1c – I miejsce za kibicowanie w I etapie programu: ”Bezpiecznie kibicuję, mądrze dopinguję”

Opiekun mgr Robert Wyrębak

mgr Ilona Piecuch

mgr Artur Zwierzyński

 

 

GIMNAZJADA

 

Opiekunowie mgr Robert Wyrębak

mgr Artur Zwierzyński

 

 

Rocznik 1998

 

 

 Dominik Stefanowski – V miejsce  w biegu na  100 m

 

 Dawid Gągorowski –VI  miejsce w biegu na  300 m

 

Denis Sośnica – VII  miejsce  w biegu na  1000 m

 

Michał Korzeniewski- VI miejsce w  pchnięciu kulą

 

Norbert Paduch – IV miejsce  w skoku wzwyż

 

Weronika Pyka – I miejsce w skoku w dal

 

Michał Knapik  – II miejsce w skoku w dal

 

 

Rocznik 1999

 

 

Daniel Kieszkowski – II miejsce w biegu na 100m

 

Paweł Kasprzak – IX miejsce w biegu na 1000m

 

 Paulina Iwaniuk – III miejsce w skoku w dal

 

 Patryk Kempa – V miejsce w skoku w dal

 

Michał Matuszczyk – VI miejsce w skoku wzwyż

 

Jakub Ofiarowicz – IV miejsce w pchnięciu kulą

 

 

 

Rocznik 2000

 

Agnieszka Rabenda – VI miejsce w biegu na 100 m

 

Dominika Poniatowska – X miejsce w biegu na 100 m

 

Roksana Wypchoł – VII miejsce w biegu na 300 m

 

Sebastian Hong – XI miejsce w biegu na 100 m

 

Przemysław Moszny – XI miejsce w biegu na 300 m

 

Dawid Puszko – VII miejsce w biegu na 1000 m

 

Sławomir Brzeski – VI miejsce w skoku w dal

 

Daria Pichlak – XI  miejsce w skoku w dal

 

Roksana Isztok – VII miejsce w rzucie piłeczką palantową

 

Dawid Księżyk –I miejsce w rzucie piłeczką palantową

 

 

 

LICEUM

 

Scrabble

 

Aleksandra Kłobus – I miejsce w XI Turnieju Scrabble Szkół Miasta Chorzowa w kategorii szkoły ponadgimnazjalne

Opiekun mgr Barbara Bugdoł

 

Klaudia Gądek – III miejsce w XI Turnieju Scrabble Szkół Miasta Chorzowa w kategorii szkoły ponadgimnazjalne

Opiekun mgr Barbara Bugdoł

 

 

Irena Hajda  – wyróżnienie w XI Turnieju Scrabble Szkół Miasta Chorzowa w kategorii szkoły ponadgimnazjalne

Opiekun mgr Barbara Bugdoł

 

 

 

 

Sport

 

Adrianna Stokłosa – I miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Policyjnych w Biegach Przełajowych

Opiekun mgr Bronisława Janiszewska

Adrianna Stokłosa – III miejsce w Mistrzostwach Chorzowa w Lekkoatletyce na 600 m

Opiekun mgr Bronisława Janiszewska

 

 

Drużynowo Chłopcy– II miejsce w Turnieju Barbórkowym w piłce siatkowej

Opiekun mgr Bronisława Janiszewska

mgr  Artur Zwierzyński

 

Drużynowo Chłopcy– III miejsce w Turnieju Barbórkowym w piłce nożnej

Opiekun mgr Bronisława Janiszewska

mgr  Artur Zwierzyński

 

 

 

Drużynowo  Dziewczęta – III miejsce w Chorzowskich Zawodach Miejskich w  piłce ręcznej Opiekun mgr Bronisława Janiszewska

mgr  Artur Zwierzyński

  • OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
    W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

 

Teatr, Poezja, J.Polski

  • II miejsce Darii Gwary W Miejskich Eliminacjach Konkursu Recytatorskiego ,,Mały OKR 2013’’w kategorii recytacji
  • Wyróżnienie dla Dagmary Pyzik w kategorii poezji śpiewanej
  • Paulina Michałek 1c- wyróżnienie w konkursie dla dzieci i młodzieży chorzowskich szkół ,,Moja i twoja nadzieja pozwoli uczynić dziś cuda ‘
  • Daria Gwara 2a- II miejsce w XIV Miejskim Konkursie ,,Miłość niejedno ma imię”
  • Daria Gwara 2a- II miejsce w Miejskich Eliminacjach Regionalnych Konkursu
  • Recytatorskiego dla szkół podstawowych i gimnazjów ,,Mały OKR 2013 ‘’
  • Daria Gwara 2a-III miejsce w VIII edycji Międzygimnazjalnego konkursu o tytuł Gimnazjum Mistrza ortografii
  • Dagmara Pyzik 2a – wyróżnienie w Miejskich Eliminacjach Regionalnych Konkursu Recytatorskiego dla szkół podstawowych gimnazjów ,, Mały OKR 2013 ‘’
  • Małgorzata Molka 2a – II miejsce w XVIII Turnieju Aktorskim Małgorzata Molka 2a – II miejsce w XVIII Turnieju Aktorskim

HISTORIA

  • Sandra Matuszczyk – I miejsce w IX Edycji Wojewódzkiego Konkursu dla dzieci i młodzieży
    „ Śląsk- moja mama ojczyzna ‘’

MATEMATYKA

  • Dorota Serebrowska – II miejsce w I etapie Miejskiego Konkursu Przedmiotów Ścisłych dla uczniów Gimnazjum w Chorzowie
  • Dariusz Rojek 3b – wyróżnienie w Miejskim Konkursie „ Z fizyką za Pan brat ’’

MUZYKA

  • Oliwia Skop II miejsce – IX Przegląd Wokalny „ SOLO I DUECIE’’
  • Dagmara Pyzik – wyróżnienia IX Przegląd Wokalny „ SOLO I DUECIE’’
  • Oliwia Skop III miejsce Wojewódzki Festiwal ,, Europejskie Kolędowanie ‘’
  • Dagmara Pyzik – I miejsce w konkursie piosenki w języku obcym w IX miejskim Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej
  • Dagmara Pyzik – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek
  • „ Święta Bożego Narodzenia ‘’
  • Dagmara Pyzik 2a- I miejsce w Miejskim Konkursie Kolęd i Pastorałek
  • Oliwia Skop 3c III miejsce w XIV Miejskim Festiwalu Piosenki Chrześcijanskiej

„ Starochorzowska Nuta ‘’

  • Oliwia Skop 3c 3c III miejsce w Konkursie Piosenki Chrześcijanskiej

SCRABBLE

  • Klaudia Gądek – I miejsce w Miejskim Konkursie Scrabble 2012
  • Magdalena Ozga- III miejsce w Miejskim Konkursie Scrabble 2012
  • Irena Hajda – VI miejsce w Miejskim Konkursie Scrabble 2012

ORGIAMI

  • Zuzanna Bocheńska, Irena Hajda, Wioletta Siatkowska – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie ,,Świąteczne Orgiami’’

 

RELIGIA

  • Karolina Boryczko, Sandra Matuszek – kwalifikacja do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego.

Sandra Mrowiec – I miejsce w konkursie literackim ,,Całe stworzenie chwali Boga”

JĘZYKI OBCE

  • Łukasz Szczepański 3c – I miejsce w Miejskim Konkursie Multimedialnym ,,Deutschland – das Wunderland”
  • Mirosław Mlonek 1b – V miejsce w Konkursie Języka Angielskiego podczas XIV Rejonowego Tygodnia Języków Obcych
  • Łukasz Szczepański 3c – V miejsce w Konkursie Języka Angielskiego podczas XIV Rejonowego Tygodnia Języków Obcych
  • Patrycja Pilarczyk 3c – V miejsce w Konkursie Języka Angielskiego podczas XIV Rejonowego Tygodnia Języków Obcych
  • Daria Gwara , Mateusz Gzel , Klaudia Prokura 2a – II miejsce w konkursie ,, Najciekawsze budowle świata” zorganizowanym przez Gimnazjum nr 10 w ramach XIV Rejonowego Tygodnia Języków Obcych
  • Dagmara Pyzik 2a – I miejsce w Miejskim Konkursie ,,Śpiewamy po francusku”

PLASTYKA

  • Dagmara Pyzik 2a – wyróżnienie w X edycji \miejskiego Konkursu Plastycznego ,, Sport ‘’ pod hasłem ,,Polacy – mistrzowie sportu ‘’
  • Dagmara Pyzik, Daria gwara, Klaudia Proskura – wyróżnienie w ramach Międzyszkolnego Pleneru plastyczno – fotograficznego w Ogrodzie Zoologicznym

SPORT

  • Cezary Gawryszewski 2b – III miejsce w Mistrzostwach Chorzowa Gimnazjalistów w Piłce Nożnej Chłopców
  • Dominik Ditman, Damian Szklanny, Sebastian Szyroki, Michał Sroka, Michał Suchanek, Grzegorz Kańtoch 3c – III miejsce w Mistrzostwach Chorzowa Gimnazjów w Piłce Nożnej Chłopców w klasyfikacji drużynowej
  • Adrian Bochański, Dawid Gągorowski, Michał Korzeniewski, Denis Sosnica, Dominik Stefanowski 2c – III miejsce w Mistrzostwach Chorzowa Gimnazjów w Piłce Nożnej chłopców w klasyfikacji drużynowej
  • Marcin Watras 2a – III miejsce w Mistrzostwach Chorzowa Gimnazjów w Biegach Łyżwiarskich
  • Dawid Gągorowski, Kamil Pytloch , Dominik Stefanowski 2c – III miejsce w Mistrzostwach Chorzowa Gimnazjów w Biegach Łyżwiarskich w klasyfikacji drużynowej
  • Klaudia Gądek 3a- III miejsce w Mistrzostwach Chorzowa w Szachach Szkół Gimnazjalnych w kategorii dziewcząt
  • Magdalena Ozga 3a – III miejsce w Mistrzostwach Chorzowa w Szachach Szkół Gimnazjalnych w kategorii dziewcząt
  • Dorota Serebrowska 2c – III miejsce w IX Indywidualnych Mistrzostwach Chorzowa Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym o Puchar Prezydenta Miasta Chorzów
  • Marcin Serebrowski 2c – III miejsce w IX Indywidualnych Mistrzostwach Chorzowa Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym o Puchar Prezydenta Miasta Chorzów
  • Dominik Brjer 2a – III miejsce w Mistrzostwach Chorzowa Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym Chłopców w klasyfikacji drużynowej
  • Dorota Serebrowska 2c – I miejsce w Mistrzostwach Chorzowa Gimnazjów w Badmintonie Dziewcząt w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej
  • Adrian Bochański, Denis Sosnica 2c – II miejsce w Mistrzostwach Chorzowa Gimnazjów w Badmintonie Chłopców w klasyfikacji drużynowej
  • Grzegorz Kańtoch 3c – I miejsce w konkursie ,,I ty możesz zostać policjantem”
  • Michał Suchanek 3c – II miejsce w konkursie ,,I ty możesz zostać policjantem”

 

  • OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
    W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

 

Matematyka

 

Nicol Kuberska – Mistrz  Gimnazjum w szkolnym konkursie Mistrz Liczby Pi

Opiekun mgr Agnieszka Iwanowska

 

Adrianna  Stokłosa – Mistrz  Gimnazjum w szkolnym konkursie Mistrz Liczby Pi

Opiekun mgr Agnieszka Iwanowska

 

Marcin Serebrowski – I miejsce w szkolnym Konkursie na Rachmistrza

Opiekun mgr Agnieszka Iwanowska

 

Barbara Nowakowska – II miejsce w szkolnym Konkursie na Rachmistrza

Opiekun mgr Agnieszka Iwanowska

 

Karolina Bigda – III miejsce w szkolnym Konkursie na Rachmistrza

Opiekun mgr Agnieszka Iwanowska

 

Aleksandra Klimarz – I miejsce w szkolnym Konkursie na najsmaczniejszą
i najoryginalniejszą liczbę Pi

Opiekun mgr Agnieszka Iwanowska

 

Klaudia Panek – I miejsce w szkolnym Konkursie na najsmaczniejszą i najoryginalniejszą liczbę Pi

Opiekun mgr Agnieszka Iwanowska

 

Irena Hajda –  I miejsce w szkolnym Konkursie na najsmaczniejszą i najoryginalniejszą liczbę Pi

Opiekun mgr Agnieszka Iwanowska

Konkurs fotograficzny

 Katarzyna Wojczyk – wyróżnienie w konkursie „Na tropach wiosny”

Opiekun mgr Ewa

Łubkowska – Baszczak

Dawid Tumala – wyróżnienie w konkursie „Na tropach wiosny”

Opiekun mgr Ewa

Łubkowska – Baszczak

 

Sport

 

Marcin Serebrowski , Adrian Bochański, Michał Korzeniewski – III miejsce
w badmintonie

Opiekun mgr Robert Wyrębak

Denis Sośnica, Marcin Serebrowski, Dawid Gągorowski, Adrian Bochański – V miejsce w klasyfikacji drużynowej w VIII Mistrzostwach Chorzowa w tenisie stołowym o Puchar Prezydenta Miasta

Opiekun mgr Robert Wyrębak

 

Marcin Serebrowski, Denis Sośnica, Michał Korzeniewski – VI miejsce w drużynowych Mistrzostwach Chorzowa Szkół Gimnazjalnych w tenisie stołowym

Opiekun mgr Robert Wyrębak

 

Dominik Stefanowski, Adrian Bochański, Dawid Gągorowski, Michał Korzeniewski, Denis Sośnica, Cezary Gawryszewski, Michał Knapik, Dariusz Nimptszke – I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej rocznika 1990-1999 organizowanym przez Towarzystwo Sportowe AKS

Opiekun mgr Robert Wyrębak

 

Dominik Ditman, Dominik Stefanowski, Damian Szklany, Michał Sroka, Sebastian Szyroki, Grzegorz Kańtoch, Michał Korzeniewski, Adrian Bochański, Denis Sośnica, Dawid Gągorowski – II miejsce w finale Turnieju Piłki Nożnej w ramach programu „Bezpiecznie kibicuję – mądrze dopinguję – młody kibic”

Opiekun mgr Robert Wyrębak

   Język polski

Dagmara Pyzik – wyróżnienie w XIII Miejskim Konkursie Recytatorskim dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów „Miłość niejedno ma imię”

Opiekun mgr Aneta Nowak

Daria Gwara – II miejsce w Miejskich Eliminacjach do Regionalnego Konkursu Recytatorskiego dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów „Mały OKR 2012”

Opiekun mgr Aneta Nowak

Historia

 Mirosław Kogut – I miejsce w konkursie plastycznym  międzyszkolnym „Narysuj mi swój Camelot”

Opiekun mgr Ilona Śmigielska

Daria Gwara – I miejsce w szkolnym konkursie  wiedzy  „Śladami pierwszych cywilizacji”

Opiekun mgr Ilona Śmigielska

Daria Gwara, Dagmara Pyzik, Radosław Majza, Zuzanna Klement, Magdalena Ozga, Michelle  Mroskiowiak – zdobycie odznaki PTTK „Znam Chorzów”

Opiekun mgr Ilona Śmigielska

Muzyka

Dagmara Pyzik – wyróżnienie w VIII Przeglądzie Wokalnym „Solo i w duecie” organizowanym przez MDK Lompy w Chorzowie

Opiekun mgr Grażyna Widera

Plastyka

Adam Mośny – wyróżnienie honorowe za udział w plenerze malarskim „Sielskie Klimaty”

Opiekun mgr Anna Chwapińska

 

Zuzanna Bocheńska – wyróżnienie w miejskim konkursie „2012 – od Euro
do Londynu”

Opiekun mgr Anna Chwapińska

Sport

 Drużynowo Dzieczęta – III miejsce w mieście w piłce siatkowej

Opiekun mgr Bronisława Janiszewska

 

Dominik Ditman – finalista konkursu „Wiedzy o Euro”

Opiekun mgr Robert Wyrębak

Muzyka

 

Oliwia Skop – I miejsce w Konkursie Chrześcijańskiej Piosenki „Starochorzowska Nutka”

Opiekun mgr Grażyna Widera

 

Oliwia Skop – II miejsce w IX Miejskim Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej

Opiekun mgr Urszula Dukalska

 

Dagmara Pyzik – I miejsce w Konkursie Angielskiej Kolędy i Piosenki Bożonarodzeniowej (szczebel wojewódzki )

Opiekun mgr Joanna Puszer

 

Dagmara Pyzik – III miejsce w konkursie „Europejskie Kolędowanie ”

Opiekun mgr Joanna Puszer

 

Plastyka

 

Klaudia Gądek – I miejsce w konkursie plastycznym „Koń to …” zorganizowanym
w ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

Opiekun mgr Beata Staczewska

 

Anna Trąd – I miejsce w konkursie plastycznym „Koń to …” zorganizowanym w ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

Opiekun mgr Beata Staczewska

 

Wioletta Stolarczyk – II miejsce w konkursie plastycznym „Koń to …” zorganizowanym
w ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

Opiekun mgr Beata Staczewska

 

 

Michał Kogut – III miejsce w konkursie plastycznym „Koń to …” zorganizowanym
w ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

Opiekun mgr Beata Staczewska

 

 

Mirosław Kogut – III miejsce w konkursie plastycznym „Koń to …” zorganizowanym
w ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

Opiekun mgr Beata Staczewska

 

 

Sebastian Skrzypiec – III miejsce w konkursie plastycznym „Koń to …” zorganizowanym
w ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

Opiekun mgr Beata Staczewska

 

 

Piotr Kulik – III miejsce w konkursie plastycznym „Koń to …” zorganizowanym w ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

Opiekun mgr Beata Staczewska

 

 

Klaudia Gądek – I miejsce w konkursie plastycznym „Święty Franciszek przyjacielem zwierząt”

Opiekun mgr Zuzanna Różalska

 

 

Dominika Biernat – II miejsce w konkursie plastycznym „Święty Franciszek przyjacielem zwierząt”

Opiekun mgr Zuzanna Różalska

 

 

Mirosław Kogut – III miejsce w konkursie plastycznym „Święty Franciszek przyjacielem zwierząt”

Opiekun mgr Zuzanna Różalska

 

Michał Kogut – III miejsce w konkursie plastycznym „Święty Franciszek przyjacielem zwierząt”

Opiekun mgr Zuzanna Różalska

 

Sebastian Skrzypiec – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Święty Franciszek przyjacielem zwierząt”

Opiekun mgr Zuzanna Różalska

 

Marcel Rurański – I miejsce w konkursie rzeźby zorganizowanym w  ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

Opiekun mgr Beata Staczewska

 

 

Klaudia Gądek – II miejsce w konkursie rzeźby zorganizowanym w  ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

Opiekun mgr Beata Staczewska
 

Mateusz Jadczak – II miejsce w konkursie rzeźby zorganizowanym w  ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

Opiekun mgr Beata Staczewska

 

 Beata Skrzypiec – III miejsce w konkursie rzeźby zorganizowanym w  ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”

Opiekun mgr Beata Staczewska

Anna Nawrot – III miejsce w konkursie rzeźby zorganizowanym w  ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt

Opiekun mgr Beata Staczewska

 

Klaudia Iwaniuk – wyróżnienie w konkursie rzeźby zorganizowanym w  ramach akcji „Październik miesiącem dobroci dla zwierząt

Opiekun mgr Beata Staczewska

 

Scrabble

 

Aleksandra Kłobus– VI miejsce w IX  Turnieju Scrabble Szkół Podstawowych
i Gimnazjów Miasta Chorzowa.

Opiekun mgr Barbara Bugdoł

 

Irena Hajda  – VIII miejsce w IX  Turnieju Scrabble Szkół Podstawowych
i Gimnazjów Miasta Chorzowa.

Opiekun mgr Barbara Bugdoł

 

Mateusz Turczak – XII miejsce w IX  Turnieju Scrabble Szkół Podstawowych
i Gimnazjów Miasta Chorzowa.

Opiekun mgr Barbara Bugdoł

 

 

Prezentacja multimedialna

 

 

Agnieszka Lamch – I miejsce w konkursie na prezentację „Być ekologiem w dzisiejszych czasach na wzór Świętego Franciszka ”

Opiekun mgr Zuzanna Różalska

 

Magdalena Ozga – II miejsce w konkursie na prezentację „Być ekologiem w dzisiejszych czasach na wzór Świętego Franciszka ”

Opiekun mgr Zuzanna Różalska

 

Dawid Jagła – II miejsce w konkursie na prezentację „Być ekologiem w dzisiejszych czasach na wzór Świętego Franciszka ”

Opiekun mgr Zuzanna Różalska

 

 

ORIGAMI

 

Zuzanna Bocheńska – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „ Świąteczne Origami”

Opiekun mgr Zuzanna Różalska

 

Irena Hajda – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „ Świąteczne Origami”

Opiekun mgr Zuzanna Różalska

Aleksandra Kłobus – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „ Świąteczne Origami”

Opiekun mgr Zuzanna Różalska

 

Sport

Paweł Sarna – I miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Policyjnych w Biegach Przełajowych Łazy 2011

Opiekun mgr Bronisława Janiszewska

 

Mateusz Podsiadło – II miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Policyjnych w Biegach Przełajowych Łazy 2011

Opiekun mgr Bronisława Janiszewska

 

Adrianna Stokłosa – III miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Policyjnych w Biegach Przełajowych Łazy 2011

Opiekun mgr Bronisława Janiszewska

 

Drużynowo Dziewczęta – III miejsce  piłka siatkowa

Opiekun mgr Bronisława Janiszewska

mgr  Artur Zwierzyński

Drużynowo  Chłopcy-III miejsce piłka nożna

Opiekun mgr Bronisława Janiszewska

mgr  Artur Zwierzyński

  • OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
    W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

Język polski

 

Gmyrek Emilia– wyróżnienie w Konkursie Poetyckim „O Złotą Jesienną Chryzantemę”

Opiekun mgr Barbara Bugdoł

 

 

Historia, WOS

 

Beniamin Dudek, Paweł Sowa, Hanna Skrzypiec – III miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy o Społeczeństwie i Świecie Współczesnym

Opiekun mgr Mariola Steuer-Cebula

 

Klaudia Brol – V miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Grunwald 1410″

Opiekun mgr Mariola Steuer-Cebula

 

Agata Giejłaszewska – I miejsce na etapie szkolnym w Polskim Konkursie Historycznym

Opiekun mgr Ilona Śmigielska

 

 

Język niemiecki

 

Paweł Sowa – I miejsce w szkole w konkursie z języka niemieckiego i kwalifikacja do etapu rejonowego

Opiekun mgr Aleksandra Wowra

Daniel Paluch – II miejsce w szkole w konkursie z języka niemieckiego

Opiekun mgr Aleksandra Wowra

 

 

Język francuski

 

Alicja Banik, Maria Kogut, Magdalena Ritter – II miejsce w Miejskim Konkursie Wiedzy z Języka Francuskiego

Opiekun mgr Bożena Miera

 

Barbara Nowacka – II miejsce w konkursie „Śpiewamy po francusku”

Opiekun mgr Bożena Miera

 

 

Matematyka

 

Mateusz Bednarz – II miejsce w konkursie „Okolice matematyki – czyli matma nie taka straszna” organizowanym przez XV Liceum Ogólnokształcące im. Witolda Pileckiego w Katowicach

Opiekun mgr Katarzyna Sikora

 

 

Fizyka

 

Beniamin Dudek – wyróżnienie w konkursie „Z Fizyką Za Pan Brat”

Opiekun mgr Janina Kochanek-Ptak

 

Agnieszka Lamch – wyróżnienie w konkursie „Z Fizyką Za Pan Brat”

Opiekun mgr Janina Kochanek-Ptak

 

Paweł Sowa– wyróżnienie w konkursie „Z Fizyką Za Pan Brat”

Opiekun mgr Janina Kochanek-Ptak

 

Adrianna Stokłosa – wyróżnienie w konkursie „Z Fizyką Za Pan Brat”

Opiekun mgr Janina Kochanek-Ptak

 

 

 

Biologia

 

Aleksander Smołka – I miejsce w konkursie wiedzy „Przyjaciel zwierząt”

Opiekun mgr Beata Staczewska

 

Paweł Duda – III miejsce w konkursie wiedzy „Przyjaciel zwierząt”

Opiekun mgr Beata Staczewska

 

Emilia Gmyrek – wyróżnienie w konkursie na prezentację multimedialną „Żyję bez ryzyka HIV” organizowanym przez Sanepid

Opiekun mgr Beata Staczewska

 

 

 

Plastyka

 

Kamil Chrobok, Kamil Kalisz, Filip Więckowski – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Wiosna”

Opiekun mgr inż. Hanna Bialik, mgr Ewa Łubkowska – Baszczak

 

Patrycja Dittrich – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym na Konkretyzację Utworu Lirycznego zorganizowanym przez Gimnazjum nr 3 w Chorzowie

Opiekun mgr Anna Chwapińska

 

Aleksandra Klimarz – I miejsce w szkole w konkursie rzeźbiarskim

Opiekun mgr Beata Staczewska

 

Anna Nawrot – III miejsce w szkole w konkursie rzeźbiarskim

Opiekun mgr Beata Staczewska

 

Wioletta Stolarczyk – wyróżnienie w konkursie plastycznym o zapobieganiu paleniu papierosów „Żyj zdrowo”

Opiekun mgr Beata Staczewska

 

Klaudia Brol – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Origami świąteczne” zorganizowanym przez Gimnazjum nr 3

Opiekun mgr Zuzanna Różalska

 

Magdalena Szadura – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Origami świąteczne” zorganizowanym przez Gimnazjum nr 3

Opiekun mgr Zuzanna Różalska

 

 

 

Sport

 

 

Seweryn Leszczorz, Łukasz Kocur, Patryk Skulski, Daniel Statnik Piotr Kurtycz, Kamil Chrobok, Mateusz Ostrowski, Norbert Ciszowski, Marcin Winsczyk – IV miejsce w koszykówce w Mistrzostwach Chorzowa

Opiekun mgr Robert Wyrębak

 

Seweryn Leszczorz, Daniel Statnik – II miejsce w zawodach badmintona

Opiekun mgr Łukasz Wawrzkiewicz

 

Kamil Augustynowicz, Michał OstapczukAdam Ruszkiewicz – III miejsce w rejonie w zawodach z ping-ponga

Opiekun mgr Robert Wyrębak

 

Kamil Augustynowicz – I miejsce w rzucie piłeczką palantową w miejskich zawodach w lekkiej atletyce

Opiekun mgr Robert Wyrębak

 

Szymon Ryczan – I miejsce w skoku wzwyż w miejskich zawodach indywidualnych w lekkiej atletyce

Opiekun mgr Robert Wyrębak

 

Mateusz Ostrowski – I miejsce w skoku wzwyż w zawodach indywidualnych w lekkiej atletyce

Opiekun mgr Robert Wyrębak

 

Szymon Ryczan – I miejsce w skoku wzwyż w miejskich drużynowych zawodach w lekkiej atletyce

Opiekun Robert Wyrębak

 

Mateusz Ostrowski – III miejsce w skoku wzwyż w miejskich drużynowych zawodach w lekkiej atletyce

Opiekun Robert Wyrębak

 

Martyna Krakowiak, Aneta Konieczna, Karolina Szustak – III miejsce w piłce ręcznej w dzielnicy

Opiekun mgr Artur Zwierzyński

 

Ewelina Bulanda, Aneta Konieczna – II miejsce w Mistrzostwach Chorzowa w badmintonie

Opiekun mgr Artur Zwierzyński

 

Karolina Szustak – I miejsce w skoku wzwyż w miejskich zawodach indywidualnych w lekkiej atletyce

Opiekun mgr Artur Zwierzyński

 

Alicja Wójcik – III miejsce w rzucie dyskiem w miejskich drużynowych zawodach w lekkiej atletyce

Opiekun mgr Ilona Piecuch

 

Adrianna Stokłosa – I miejsce w rzucie piłeczką palantową w miejskich zawodach indywidualnych w lekkiej atletyce

Opiekun mgr Ilona Piecuch

 

 

 

 

Konkursy Interdyscyplinarne

 

Katarzyna Boroń, Beniamin Dudek, Hanna Skrzypiec, Paweł Sowa – I miejsce w konkursie „Omnibus 2010″ i tytuł laureatów
II Chorzowskiego Festiwalu Nauki

Opiekun mgr Barbara Bugdoł

 

Paweł Sowa – I miejsce w szkole i III miejsce w rejonie w konkursie „Wiem więcej”

Opiekun mgr Barbara Bugdoł

 

Chrobok Kamil – II miejsce w szkole i kwalifikacja do etapu rejonowego w konkursie „Wiem więcej”

Opiekun mgr Barbara Bugdoł

 

Mateusz Ostrowski – III miejsce w szkole w konkursie „Wiem więcej”

Opiekun mgr Barbara Bugdoł

 

Łukasz Szafrański – III miejsce w szkole w konkursie „Wiem więcej”

Opiekun mgr Barbara Bugdoł

 

 

 

Konkurs Fotograficzny

 

Andrzej Knapczyk – wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Wakacje w obiektywie”

Opiekun mgr inż. Hanna Bialik, mgr Ewa Łubkowska – Baszczak

 

Dawid Leśniak – wyróżnienie w konkursie fotograficznym
„Wakacje w obiektywie”

Opiekun mgr inż. Hanna Bialik, mgr Ewa Łubkowska – Baszczak

 

Barbara Nowacka – wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Wakacje w obiektywie”

Opiekun mgr inż. Hanna Bialik, mgr Ewa Łubkowska – Baszczak

 

Filip Więckowski – wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Wakacje w obiektywie”

Opiekun mgr inż. Hanna Bialik, mgr Ewa Łubkowska – Baszczak

 

 

 

 

Kółko teatralne

 

Marzena Ślęczka, Klaudia Brol, Agata Giejłaszewska, Hanna Skrzypiec, Magdalena Szadura(kółko teatralne „Gwardia Kornela Makuszyńskiego) – III miejsce w XV Miejskim Turnieju Aktorskim

Opiekun mgr Aneta Nowak

 

Klaudia Brol, Agata Giejłaszewska, Magdalena Szadura, Hanna Skrzypiec, Piotr Paduch – III miejsce w Miejskim Konkursie Teatrów Profilaktycznych

Opiekun mgr Aneta Nowak

 

 

Scrable

 

Agata Giejłaszewska – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Scrablowym szkół podstawowych i gimnazjów

Opiekun mgr Barbara Bugdoł